• Sambucol Kids syrop 120 ml

    Sambucol zawiera Antivirin - aktywny składnik który wspomaga organizm w zwalczaniu wirusów grypy.
    Cena: 21,18 zł
  • Fervex o smaku malinowym 8 saszetek

    FERVEX o smaku malinowym jest lekiem złożonym. Zawarty w nim paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Maleinian feniraminy zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych, przez co udrażnia przewody nosowe, hamuje odruch kichania i łzawienie oczu. Kwas askorbowy uzupełnia niedobory witaminy C w organizmie.
    Cena: 13,17 zł
  • Sambucol Junior syrop dla dzieci powyżej 6 roku życia 120 ml

    Sambucol Junior syrop dla dzieci powyżej 6 roku życia to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania w stanach przedgrypowych, grypy i przeziębienia. Ekstrakt z owoców czarnego bzu ma korzystny wpływ na organizm w stanach zwiększonego ryzyka infekcji wirusowej. Pomaga złagodzić przeziębienie i kaszel.
    Cena: 23,99 zł
  • Vicks AntiGrip Max 10 saszetek

    Vicks AntiGrip Max 10 saszetek  to połączenie paracetamolu – substancji przeciwgorączkowej i przeciwbólowej, fenylefryny – substancji zmniejszającej obrzęk błony śluzowej nosa i chlorfenaminy – substancji przeciwhistaminowej, zmniejszającej ilość wydzieliny z nosa..
    Cena: 16,04 zł
  • Theraflu ExtraGRIP 14 saszetek

    Preparat Theraflu ExtraGRIP stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienia.
    Cena: 23,90 zł
  • Vicks AntiGrip Complex proszek do sporządzania roztworu doustnego o smaku cytrynowym 10 saszetek

    Vicks AntiGrip Complex zawiera trzy razy więcej aktywnych składników niż produkty, które zawierają sam paracetamol, co pozwala walczyć aż z sześcioma objawami przeziębienia lub grypy: gorączka, ból głowy, ból ciała, ból gardła, nieżyt nosa oraz mokry kaszel. Vicks SymptoMed Complete o cytrynowym smaku walczy z objawami przeziębienia lub grypy i sprawia,...
    Cena: 16,61 zł
  • Krótka data

    Polopiryna Max 500 mg 20 tabletek

    Polopiryna Max to jedyna na rynku polskim tabletka dojelitowa zawierająca kwas acetylosalicylowy w dawce 500 mg. Ma specjalną otoczkę, która ułatwia połykanie tabletki. Zwalcza objawy przeziębienia lub grypy i działa na ich przyczynę – stan zapalny.
    Cena: 9,47 zł
  • Scorbolamid na gardło 16 ziołowych pastylek do ssania

    Scorbolamid na gardło to suplement diety stworzony w oparciu o naturalne składniki ziołowe, których działanie zostało potwierdzone poprzez długoletnie ich stosowanie. Scorbolamid na gardło zawiera w swoim składzie 7 składników.
    Cena: 8,24 zł
  • Aspirin Pro 0,5 g 8 tabletek

    Nowa Aspirin Pro to nowoczesna tabletka powlekana z unikatową, opatentowaną przez firmę Bayer technologią MicroActive®. Zmikronizowane kryształki kwasu acetylosalicylowego oraz zbuforowany, musujący rdzeń tabletki zapewniają: 6 razy szybsze uwalnianie substancji aktywnej, 2,5 razy szybsze wchłanianie, 2 razy  szybszy efekt przeciwbólowy,
    Cena: 9,90 zł
  • Vicks VapoRub maść 50 g

    Vicks VapoRub jest maścią stosowaną w objawach podrażnień i stanów zapalnych błony śluzowej nosa i gardła (np. w przebiegu przeziębień): kaszlu, katarze z obrzękiem błon śluzowych nosa i uczuciem utrudnienia oddychania ("zatkanego nosa").
    Cena: 18,78 zł