• Olfen Patch 140 mg plastry lecznicze 5 szt.

  Olfen Patch stosowany jest miejscowo dla łagodzenia bólu spowodowanego poważnym nagłym nadwyrężeniem, zwichnięciem lub stłuczeniem w obrębie rąk i nog powstałymi w następstwie urazów, np. kontuzji sportowych.
  Cena: 35,90 zł
 • Itami plaster leczniczy 10 sztuk

  Plastry przeznaczone do leczenia krótkotrwałego (nie dłużej niż 7 dni). Miejscowe, krótkotrwałe i objawowe leczenie bólu u osób dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 16 lat w przypadku ostrych nadwyrężeń, zwichnięć czy siniaków kończyn, powstałych w wyniku tępych urazów, np. urazów sportowych.
  Cena: 46,88 zł
 • Kompres żelowy ciepło - zimno 10 cm x 26,5 cm 1 sztuka

  Termoterapia i krioterapia są metodami, które zyskały uznanie w leczeniu bólu oraz urazów. Odpowiednie zastosowanie może zmniejszyć skutki urazu, łagodząc ból czy też zmniejszając obrzęk. Należy jednak pamiętać, że korzystanie z nich powinno być poparte wiedzą i znajomością przeciwwskazań.
  Cena: 23,90 zł
 • Red Pepper plaster rozgrzewający 1 sztuka

  Plaster do zastosowania na miejsca kontuzjowane, wspierający procesy leczenia i funkcje ruchowe ciała. Miejscowo łagodzi dysfunkcje i przygotowuje do dalszej terapii i  leczenia.
  Cena: 4,90 zł
 • Nurofen Mięśnie i Stawy 2 plastry lecznicze

  Nurofen Mięśnie i Stawy to lek w postaci plastrów leczniczych, które nieprzerwanie przez 24 godziny od aplikacji dostarczają ibuprofen w miejscu bólu.
  Cena: 16,76 zł
 • Nurofen Mięśnie i Stawy 4 plastry lecznicze

  Nurofen Mięśnie i Stawy to lek w postaci plastrów leczniczych, które nieprzerwanie przez 24 godziny od aplikacji dostarczają ibuprofen w miejscu bólu.
  Cena: 26,94 zł