• Nenedent pasta do zębów dla dzieci (z fluorem) 50 ml

  Nenedent jest pierwszą w Polsce pastą do zębów zawierającą w swym składzie kombinację ksylitolu, fluoru i żelu krzemowego.
  Cena: 8,00 zł
 • Lacalut pasta do zebów dla dzieci w wieku 4-8 lat 50 ml

  Pasta do zębów Lacalut została opracowana dla dzieci w wieku 4-8 lat. Mineralizacja aminofluorkiem powoduje szybkie wbudowanie fluoru w szkliwo, dzięki czemu zęby stają się mocniejsze i bardziej odporne na próchnicę. Kompleksowa ochrona zębów w okresie ich zmiany z mlecznych na stałe.
  Cena: 9,82 zł
 • Elmex szczoteczka do zębów dla dzieci 3-6 lat

  Szczoteczka elmex Dla Dzieci 3-6 lat -  to specjalna szczoteczka do zębów dla dzieci, która uczy, jak poprawnie czyścić zęby.
  Cena: 10,87 zł
 • Elmex Junior pasta do zębów dla dzieci 6 - 12 lat 75 ml

  Pasta do zębów Elmex Junior zapewnia skuteczną i długotrwałą ochronę przed próchnicą dla wyrzynających się się zębów stałych, przeznaczona dla dzieci od 7 do 12 roku życia. Podwyższone stężenie fluoru czyni proces mineralizacji szkliwa bardziej skutecznym, dzięki czemu zęby dziecka stają się odporne na próchnicę. Ma łagodny smak nie zniechęca dzieci do...
  Cena: 11,92 zł
 • Nenedent Baby pasta do zębów dla dzieci 20 ml + szczoteczka z silikonu

  Nenedent Baby pasta do zębów dla dzieci została opracowana specjalnie z myślą o pierwszych ząbkach uwzględniając to, że niemowlęta nie potrafią jeszcze prawidłowo wypluwać pasty.
  Cena: 16,99 zł