• Folik 0,4 mg 90 tabletek

  Folik to preparat zalecany w celu uniknięcia niedoborów kwasu foliowego u kobiet przed poczęciem dziecka jak i we wczesnym okresie ciąży co mogłoby skutkować powstaniem wad cewy nerwowej u potomstwa.
  Cena: 14,50 zł
 • Bebilon Nutriton preparat zagęszczający 135 g !!! kup 5op. mleka + butelka gratis !!!

  Bebilon Nutriton to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego, który służy do zagęszczania preparatu mlekozastępczego (stosowanego w żywieniu dzieci z alergią pokarmową) lub mleka modyfikowanego u niemowląt, które ulewają po karmieniu. Może być stosowany przy karmieniu piersią.
  Cena: 18,28 zł
 • Prenalen syrop 115 g

  Suplement diety. Syrop dla kobiet w ciąży i matek karmiących, oparty o naturalne składniki.
  Cena: 14,87 zł
 • Vita-Miner Prenatal 60 tabletek

  Składniki suplementu diety Vita-miner Prenatal wpływają na prawidłowy rozwój dziecka i funkcjonowanie całego organizmu.
  Cena: 17,99 zł
 • CANPOL wielorazowe majtki poporodowe rozmiar S/M 2 sztuki

  Siateczkowe majtki poporodowe wielorazowego użytku Canpol babies przeznaczone są do stosowania w okresie połogu. Tkanina majtek siateczkowych jest wykonana z bardzo miękkich i trwałych elastycznych włókien. Dzięki temu majtki zapewniają wygodę i zapobiegają podrażnieniom skóry.
  Cena: 10,75 zł
 • Bebilon Nenatal Home mleko w proszku dla niemowląt 400 g !!! kup 5op. mleka + butelka gratis !!!

  Bebilon Nentenal Home to bezglutenowe mleko modyfikowane dla wcześniaków z niską masą urodzeniową. Zostało stworzone z myślą o dzieciach, które nie są od początku karmione naturalnym mlekiem matki i dlatego potrzebują dodatkowej ochrony. Nentenal Home jest źródłem wszystkich składników odżywczych niezbędnych dzieciom przedwcześnie urodzonym.
  Cena: 36,20 zł
 • Bebilon Nenatal Premium mleko dla wcześniaków 400 g

  Mleko Bebilon Nenatal Premium, dla wczesniaków z małą i bardzo malą urodzeniową masą ciała. Zostało stworzone z myślą o dzieciach, które nie są od początku karmione naturalnym mlekiem matki i dlatego potrzebują dodatkowej ochrony.
  Cena: 36,20 zł
 • Orsalit o smaku malinowym 10 saszetek

  Orsalit jest dietetycznym środkiem spożywczym specjalnego przeznaczenia medycznego. Jego precyzyjnie dobrany skład zapewnia uzupełnienie bieżących strat wody i elektrolitów u niemowląt i dzieci, a także u osób dorosłych. Orsalit® skutecznie nawadnia dzięki wykorzystaniu efektywnego mechanizmu wspólnego wchłaniania wody, sodu i glukozy.
  Cena: 11,05 zł
 • EMOLIUM krem ochronny przeciw odparzeniom 75 ml

  Krem ochronny przeciw odparzeniom Emolium to kompletny emolient zalecany do codziennej pielęgnacji wrażliwej, suchej i skłonnej do podrażnień skóry pupy. Chroni przed powstawaniem odparzeń odpieluszkowych i łagodzi skutki w przypadku ich wystąpienia. Wzmacnia barierę naskórkową i zapewnia wysoki poziom nawilżenia, zmniejszając ryzyko podrażnień.
  Cena: 12,94 zł
 • Nenedent Baby pasta do zębów dla dzieci 20 ml + szczoteczka z silikonu

  Nenedent Baby pasta do zębów dla dzieci została opracowana specjalnie z myślą o pierwszych ząbkach uwzględniając to, że niemowlęta nie potrafią jeszcze prawidłowo wypluwać pasty.
  Cena: 20,48 zł