• Pirolam szampon przeciwłupieżowy 6 ml 1 saszetka

  Pirolam szampon to specjalistyczny kosmetyk apteczny zawierający cyklopiroksolaminę – substancję o udokumentowanym działaniu przeciwłupieżowym. Pirolam szampon, jak wynika z badań dermatologicznych, szybko i skutecznie likwiduje przyczyny i objawy łupieżu.
  Cena: 1,59 zł
 • Nizoral szampon przeciwłupieżowy 6 ml 1 saszetka

  Szampon leczniczy Nizoral jest wskazany w leczeniu i profilaktyce następujących chorób skóry wywołanych przez drożdżaki z rodzaju Malassezia. Pochodna imidazolu, lek przeciwgrzybiczny w postaci preparatu do stosowania miejscowego. Hamuje biosyntezę ergosterolu, niezbędnego do budowy błony komórkowej grzyba, co powoduje zmiany jej przepuszczalności i...
  Cena: 2,91 zł
 • ORGANIC SHOP odżywka do włosów Jedwabny Nektar 280 ml

  Naturalny eco balsam do włosów, dzięki dużej zawartości masła shea i ekstraktowi z lilii wodnej nada włosom niepowtarzalny blask i gładkość.
  Cena: 5,40 zł
 • GREEN PHARMACY balsam do włosów argan 300 ml

  Piękne, nawilżone, mocne, elastyczne i błyszczące włosy dzięki sile roślin: olej arganowy, naturalne marokańskie złoto bogate w witaminę E. 0% parabenów oraz bez barwników, SLS, SLES.
  Cena: 6,08 zł
 • ORGANIC SHOP organiczny szampon do włosów Jedwabny Nektar 280 ml

  Naturalny eco szampon do włosów, dzięki dużej zawartości masła shea i ekstraktowi z lilii wodnej nada włosom niepowtarzalny blask i gładkość.
  Cena: 6,29 zł
 • BABUSZKA AGAFIA tradycyjny regneracyjny szampon do włosów propolis brzozowy 550 ml

  BABUSZKA AGAFIA tradycyjny regneracyjny szampon do włosów na bazie propolisu brzozowego oraz organicznego ekstraktu z pokrzywy, olejów z żeń-szenia i wrzosu silnie regeneruje zniszczone i osłabione włosy.
  Cena: 7,23 zł
 • BABUSZKA AGAFIA tradycyjny odżywiający i wzmacniający balsam do włosów propolis cedrowy 550 ml

  BABUSZKA AGAFIA tradycyjny odżywiający i wzmacniający balsam do włosów cedrowy propolis działa wzmacniająco na włosy, zawarty w jego składzie propolis ma działanie lecznicze i pielęgnujące.
  Cena: 8,04 zł
 • DUCRAY EXTRA DOUX szampon dermatologiczny do częstego stosowania 75 ml

  DUCRAY EXTRA DOUX szampon dermatologiczny do częstego stosowania to łagodny szampon, zalecany jest do codziennego stosowania i pielęgnacji delikatnych włosów i skóry głowy.
  Cena: 8,79 zł
 • Pirolam szampon przeciwłupieżowy 6 ml 6 saszetek

  Pirolam szampon to specjalistyczny kosmetyk apteczny zawierający cyklopiroksolaminę – substancję o udokumentowanym działaniu przeciwłupieżowym. Pirolam szampon, jak wynika z badań dermatologicznych, szybko i skutecznie likwiduje przyczyny i objawy łupieżu.
  Cena: 9,19 zł
 • Bambino szampon do włosów dla dzieci i niemowląt 400 ml

  Szampon jest łagodnym produktem przeznaczonym do częstego mycia włosów niemowląt i dzieci. Dzięki delikatnej formule zawierającej witaminę B3, myje i pielęgnuje włosy oraz działa łagodząco na skórę głowy. Łatwo się spłukuje. Pozostawia włosy czyste, miękkie i gładkie. Nie podrażnia oczu i nie powoduje łzawienia.
  Cena: 9,35 zł