• Vivomixx 10 kapsułek

  Suplement diety w postaci kapsułek zawierający 8 różnych szczepów, liofilizowanych żywych kultur bakterii kwasu mlekowego i bifidobakterii w ilości nie mniejszej niż 112 miliardów (1,12 x 10^11) jednostek tworzących kolonie (CFU) w jednej kapsułce.
  Cena: 37,45 zł
 • Vivomixx 10 saszetek

  Suplement diety w postaci proszku do sporządzania zawiesiny doustnej zawierający 8 różnych szczepów, liofilizowanych żywych kultur bakterii kwasu mlekowego i bifidobakterii w ilości nie mniejszej niż 450 miliardów (4,5x10^11) jednostek tworzących kolonie (CFU) w jednej saszetce.
  Cena: 76,95 zł
 • Osłonka Baby od 1. dnia życia krople 7 ml

  Osłonka Baby jest naturalnym synbiotykiem, przeznaczonym dla niemowląt od 1 dnia życia. Zawiera 4 liofilizowane żywe kultury bakterii LAB.
  Cena: 19,98 zł
 • Orsalit drink o smaku truskawkowym 4 x 200 ml

  Orsalit Drink to gotowy do spożycia doustny płyn nawadniający o pysznym truskawkowym smaku. Nie wymaga przygotowania, idealny do podania w każdej sytuacji.
  Cena: 10,97 zł
 • LoGGic60 20 kapsułek

  LoGGic60  jest suplementem diety w postaci kapsułek. Przeznaczony do suplementacji diety niemowląt, dzieci i osób dorosłych. Kapsułka zawiera 6 miliardów (6 x 109) jednostek tworzących kolonie (jtk.) szczepu probiotycznego Lactobacillus rhamnosus GG (ATCC 53103).
  Cena: 12,75 zł
 • Krótka data

  Flostrum Baby krople 5 ml

  Suplement diety Flostrum Baby to dobrze przyswajalne krople, które zawierają bakterie probiotyczne uzupełniające naturalną mikroflorę jelitową. Preparat wskazany do stosowania w trakcie i po antybiotykoterapii. Adresowany do dzieci już od pierwszych dni życia, młodzieży oraz osób dorosłych.
  Cena: 17,90 zł
 • BiFlorin LGG Baby krople 5 ml

  Biflorin LGG Baby jest suplementem diety przeznaczonym dla dzieci i niemowląt. Wskazany do stosowania celem zapobiegania i łagodzenia ostrych biegunek u dzieci, zwłaszcza rotawirusowych.
  Cena: 10,90 zł
 • Latopic 10 kapsułek

  Latopic jest preparatem przeznaczonym do postępowania dietetycznego w alergii pokarmowej i atopowym zapaleniu skóry (AZS).
  Cena: 12,96 zł
 • Linex Baby krople 8 ml

  Linex Baby jest suplementem diety, który pomaga uzupełniać prawidłową florę bakteryjną. Wskazany jest do stosowania podczas i po antybiotykoterapii, po biegunce czy przy zmianie diety. Przeznaczony jest dla niemowląt i dzieci do 12. roku życia.
  Cena: 21,93 zł
 • Lactostad dla dzieci płyn doustny 7ml x 5 ampułek

  Suplement diety Lactostad dla dzieci ma przyjemny, truskawkowy smak. Przeznaczony dla dzieci od 3. roku życia. 
  Cena: 19,85 zł