• Scholl Velvet Smooth elektroniczny system pielęgnacji paznokci ORYGINALNY PRODUKT

  Elektroniczny System do pielęgnacji paznokci Scholl Velvet Smooth to idealny sposób na utrzymanie zdrowo wyglądających i lśniących paznokci bez wysiłku.
  Cena: 65,99 zł
 • EMOLIUM DIABETIX ochronny żel do mycia 200 ml

  Zaawansowana formuła preparatu EMOLIUM DIABETIX ochronny żel do mycia została opracowana we współpracy z dermatologami i diabetologami. Produkt jest hypoalergiczny, opracowany aby zminimalizować ryzyko powstania reakcji alergicznych.
  Cena: 21,11 zł
 • ELODERM żel do mycia 200 ml

  Żel do mycia Eloderm, to specjalistyczny preparat emoliencyjny do pielęgnacji całego ciała podczas mycia, który dogłębnie nawilża i natłuszcza nadmiernie suchą skórę łagodząc podrażnienia i odczucie świądu.
  Cena: 15,25 zł
 • LA ROCHE-POSAY LIPIKAR żel myjący 400 ml

  LA ROCHE-POSAY LIPIKAR żel myjący 400 ml to oczyszczający żel myjący do skóry wrażliwej.
  Cena: 34,50 zł
 • ATOPERAL Baby Plus krochmal do kąpieli do skóry atopowej, suchej i wrażliwej 125 g

  Atoperal® Baby Plus krochmal do kąpieli to produkt przeznaczony do kąpieli niemowląt i dzieci z problemami skórnymi. Preparat jest szczególnie pomocny w pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej, atopowej oraz skłonnej do podrażnień.
  Cena: 21,46 zł
 • Mediderm koncentrat do kąpieli 275 ml

  Mediderm koncentrat do kąpieli to specjalistyczny preparat długotrwale nawilżający, zmiejszający nadmierne łuszczenie się skóry oraz znoszący uczucie ściągnięcia. Regeneruje naturalny płaszcz lipidowy co zapobiega utracie wody i poprawia nawilżanie nawet w najgłębszych warstwach naskórka.
  Cena: 23,99 zł
 • OILLAN Baby płyn do mycia i kąpieli 2w1 400 ml

  OILLAN Baby płyn do mycia i kąpieli 2w1 to produkt przeznaczony do stosowania od pierwszych dni życia dziecka. Szczególnie wskazany do skóry alergicznej, suchej i wrażliwej.
  Cena: 20,60 zł
 • Krótka data

  DUCRAY KELUAL DS żel do mycia 200 ml

  DUCRAY KELUAL DS żel myje i oczyszcza podrażnioną skórę twarzy i ciała z zaczerwienieniem i łuszczącą się.
  Cena: 25,88 zł
 • Krótka data

  DUCRAY DEXYANE ultra-bogaty żel oczyszczający 400 ml

  Dexyane ultra-bogaty żel oczyszczający przeznaczony jest do skóry bardzo suchej i skłonnej do atopii. Oczyszcza, zapobiega wysuszaniu się skóry oraz łagodzi podrażnienia.
  Cena: 32,00 zł
 • OILLAN Med+ emulsja natłuszczająca do kąpieli DUOPAK 500 ml + 500 ml

  Emulsja przeznaczona jest do kąpieli dermatologicznej podrażnionej, swędzącej, chronicznie suchej skóry ze zdiagnozowanymi dermatozami. Przeznaczona dla niemowląt od 1. miesiąca życia, dzieci i dorosłych.
  Cena: 49,86 zł