Iwostin Nurofen
 • VIANEK kojąco-regenerujący olejek do ciała 200 ml

  Silnie nawilżający olejek do ciała, przeznaczony do intensywnej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, szczególnie ze skłonnością do zaczerwienienia.
  Cena: 33,00 zł
 • ELANCYL Slim Design olejek wyszczuplający 150 ml

  Pierwszy kompleksowo działający olejek wyszczuplający Laboratoire Elancyl na bazie kofeiny i oleju z lnicznika. Składniki czynne tego dwufazowego produktu do pielęgnacji ciała 2 w 1 pomagają wyeliminować tłuszcz i sprzyjają redukcji rozstępów.
  Cena: 74,89 zł
 • NUXE Reve de Miel odżywczy peeling do ciała 175 ml

  Preparat oczyszczający do ciała, który odżywia i złuszcza skórę.
  Cena: 58,70 zł
 • No-Scar Paerła Inków olejek przeciw bliznom i rozstępom 100 ml

  Olejek z ekstraktem z pereł NoScar daje uczucie regeneracji, zmiękczenia, nawilżenia oraz odżywienia blizny oraz skóry otaczającej.
  Cena: 35,10 zł
 • PHARMAZIS maść chłodząca do pielęgnacji i masażu 222 ml

  Maść łączy w sobie bioaktywne dział.anie oleju konopnego, kojące właściwości kompleksu alantoiny, substancji chłodzącej i olejku z mięty pieprzowej, nawilżającą moc emolientów oraz odprężającą moc olejków eterycznych.
  Cena: 16,30 zł
 • PHARMAZIS maść kojąca dla aktywnych do pielęgnacji i masażu 222 ml

  PHARMAZIS kojąca maść do pielęgnacji i masażu z olejem konopnym to dermokosmetyk przeznaczony dla osób odczuwających dyskomfort spowodowany przeciążeniem i przemęczeniem fizycznym. Maść łączy w sobie bioaktywne działanie oleju konopnego, kojące właściwości kompleksu alantoiny, substancji chłodzącej i olejku z mięty pieprzowej, nawilżającą moc emolientów...
  Cena: 16,30 zł
 • PHARMAZIS maść rozgrzewająca do pielęgnacji i masażu 222 ml

  PHARMAZIS rozgrzewająca maść do pielęgnacji i masażu z olejkiem konopnym łączy w sobie bioaktywne działanie oleju konopnego, właściwości kompleksu składników rozgrzewających, regenerujące funkcje masła shea, łagodzące stany zapalne właściwości salicylanu, nawilżającą moc emolientów oraz odprężającą moc olejków eterycznych.
  Cena: 16,40 zł
 • PHARMAZIS maść do pielęgnacji i masażu 10% 222 ml

  PHARMAZIS maść do pielęgnacji i masażu z olejem konopnymłączy w sobie bioaktywne działanie oleju konopnego, regenerujące funkcje masła shea, kojące właściwości salicylanu, nawilżającą moc emolientów oraz ochronną specyfikę ziół.
  Cena: 16,50 zł