• Vibovit Junior smak truskawkowy 30 saszetek

  Vibovit Junior w postaci saszetek do rozpuszczania w wodzie jest produktem wielowitaminowym przeznaczonym dla dzieci powyżej 4 roku życia jako uzupełnienie codziennej diety w 10 podstawowych witamin. Zawarte w produkcie witaminy są niezbędne do przebiegu podstawowych procesów metabolicznych i prawidłowego rozwoju młodego organizmu.
  Cena: 18,48 zł
 • Sambucol Kids syrop 120 ml

  Sambucol zawiera Antivirin - aktywny składnik który wspomaga organizm w zwalczaniu wirusów grypy.
  Cena: 14,97 zł
 • Cebion (witamina C w kroplach) krople doustne 30 ml

  Preparat zalecany w : niedoborach witaminy C w organiźmie i zapobieganiu im.
  Cena: 12,58 zł
 • SOLGAR Kanguwity witamina C o smaku pomarańczy 90 pastylek do ssania

  Preparat dostarcza tak potrzebnej w codziennej diecie witaminy C. Sprawdzona formuła dla dorosłych, ale w odpowiednio mniejszej proporcji dla dzieci. Preparat jest źródłem witaminy C, ale zawiera również skoncentrowany sok z marchwi, acerolę i dziką różę, a wszystko w prawdziwie smacznym aroma­cie pomarańczowym.
  Cena: 59,00 zł
 • Plusssz Zizzz żelki mix smaków 30 sztuk

  Plusssz Zizzz żelki to pyszne owocowe żelki w 4 kształtach postaci bajki Disney’a przeznaczone dla dzieci od 3 roku życia. Zawierają między innymi kompleks witamin B6, B12, C, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz odpornościowego.
  Cena: 9,29 zł
 • Bioaron Baby powyżej 6 miesiąca życia 30 kapsułek twist-off

  Bioaron Baby powyżej 6 miesiąca życia to preparat w postaci kapsułek twist-off od 6-go miesiąca życia, który dostarcza dzieciom kwasów tłuszczowych Omega-3 i witaminy D, co wspomaga wzrost i rozwój młodego organizmu.
  Cena: 22,90 zł
 • Bebilon HA 1 z Proexpert hipoalergiczne mleko początkowe dla niemowląt 400 g

  Bebilon HA 1 ProExpert dla niemowląt od urodzenia do ukończenia 6. miesiąca życia, w przypadku gdy są one narażone na ryzyko wystąpienia alergii na białko mleka krowiego, a nie są karmione piersią. Dla niemowląt, które nie są karmione piersią, których rodzice, oboje lub jedno, byli lub są alergikami, a także niemowlęta u których rodzeństwa wystąpiła...
  Cena: 42,99 zł
 • Omegamed Baby DHA 150 mg 30 kapsułek

  Omegamed Baby to czyste DHA w kapsułce twist-off, bez dodatku witaminy D. Polecany, kiedy dziecko otrzymuje witaminę D w innej postaci. DHA jest ważnym składnikiem budulcowym komórek  nerwowych  i  siatkówki  oka. Forma otwieranch kapsułek twist-off pozwala na precyzyjne podawanie zalecanej, dziennej porcji DHA.
  Cena: 23,84 zł
 • OLIMP Gold-Vit D FORTE 30 kapsułek

  Gold-Vit™ D Forte to suplement diety w postaci kapsułek płynnych Flow Caps o wysokiej zawartości witaminy D – niezbędnego składnika wszystkich organizmów.
  Cena: 16,90 zł
 • Actiferol Fe 15 mg 30 saszetek

  Actiferol Fe bioprzyswajalne żelazo dla niemowląt i dla dzieci. Actiferol Fe  zawiera żelazo SunActive FE w unikalnej zmikronizowanej formie. Dzięki mikronizacji czyli dużemu rozdrobnieniu, przyswajalność żelaza z pirofosforanu żelazowego jest dwukrotnie wyższa - co potwierdzają badania kliniczne.
  Cena: 20,97 zł