• Bebiko 1 RTF mleko początkowe w płynie dla niemowląt 90 ml

  Bebiko 1 RTF to mleko modyfikowane początkowe dla niemowląt. Wskazane jest jako produkt do sztucznego karmienia niemowląt, w przypadku, gdy nie jest możliwe karmienie piersią lub po uzgodnieniu z lekarzem, jako uzupełnienie pokarmu naturalnego. Nie zawiera glutenu. Nie wymaga gotowania.
  Cena: 2,99 zł
 • Ibuvit C (Cevikap) krople doustne 0,1g/ml 30 ml

  Ibuvit C (Cevikap) to krople doustne zawierające jako substancję czynną kwas askorbowy, czyli witaminę C.
  Cena: 6,99 zł
 • Bioaron Witamina D 30 kapsułek twist-off

  Bioaron D Krople dla dzieci oraz niemowląt od pierwszych dni życia. Preparat występuje w wygodnych kapsułkach twost-off, które zawierają rekomendowaną, dzienną dawkę witaminy D3. Suplementacja witaminą D3, jest niezbędna dla wzrostu i rozwoju dzieci.
  Cena: 7,50 zł
 • Visolvit Junior Orange granulat musujący 10 saszetek

  Preparat Visolvit Junior Orange granulat musującysuplement diety o smaku pomarańczowym zaleca się jako uzupełnienie codziennej diety w witaminy. VisolVit® Junior Orange nie zawiera sztucznych barwników oraz substancji konserwujących.
  Cena: 8,89 zł
 • Scorbolamid Kids Hot 3 g 8 saszetek

  Scorbolamid Kids Hot 3 g 8 saszetek to produkt w postaci proszku do sporządzania rozgrzewającego napoju o malinowym smaku dla dzieci powyżej 3. roku życia.
  Cena: 8,99 zł
 • Ibuvit D 1000 30 kapsułek twist-off

  Ibuvit D 1000 krople doustne to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. Przeznaczony jest do postępowania dietetycznego w uzupełnianiu niedoborów witaminy D u dzieci powyżej 1. roku życia, młodzieży oraz dorosłych.
  Cena: 8,99 zł
 • Ibuvit D 600 30 kapsułek twist-off

  Preparat zawierający witaminę D dla dzieci i niemowląt. Miękkie kapsułki twist-off.
  Cena: 8,99 zł
 • Vibovit Bobas smak waniliowy 15 saszetek

  Vibovit® Bobas saszetki z proszkiem o smaku waniliowym, to kompleksowy zestaw 10 podstawowych witamin niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju młodego organizmu. Preparat uzupełnia codzienną dietę i potrzeby dzieci w wieku od 2 do 4 lat. Bez substancji konserwujących, bez laktozy, bez sztucznych aromatów i zawiera barwniki pochodzenia...
  Cena: 9,99 zł
 • Hartuś Na Apetyt syrop o smaku poziomkowym 120 ml

  Hartuś to seria produktów przygotowana z myślą o dzieciach. Są to suplementy diety uzupełniające niedobory magnezu, wapnia, witaminy D3 oraz wspomagające układ odpornościowy i pokarmowy u niejadków. Każdy z preparatów Hartuś ma przepyszny owocowy smak, który dzieci uwielbiają.   Hartuś jest przygotowany ze szczególną starannością, aby był bezpieczny, a...
  Cena: 10,90 zł
 • Vibovit Goal! żelki o smaku owocowym 50 szt.

  Żelki Vibovit Goal! to skuteczny sposób na wzbogacenie diety dziecka w witaminy i minerały. Żelki Vibovit Goal! mają owocowy smak i dostarczają dzieciom składników potrzebnych do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania organizmu.
  Cena: 11,48 zł