• Dentosept A mini ulga na afty, pleśniawki i bolesne ząbkowanie spray 30 ml

  Preparat Dentosept A mini jest polecany, gdy właściwa higiena jamy ustnej odgrywa znaczącą rolę w utrzymaniu błony śluzowej w odpowiedniej kondycji, np. w przypadku podrażnień spowodowanych: aftami, pleśniawkami, bolesnym ząbkowaniem, noszeniem aparatów ortodontycznych oraz innymi dolegliwościami np. swędzeniem i pieczeniem dziąseł u najmłodszych.
  Cena: 11,30 zł
 • Bobodent żel 10 g

  Preparat stosowany w stanach zapalnych dziąseł przy ząbkowaniu oraz przy wyrzynaniu się zębów mądrości.
  Cena: 14,49 zł
 • Anaftin Baby żel na ząbkowanie 10 ml

  Anaftin Baby żel na ząbkowanie to wyrób medyczny, który wykazuje właściwości łagodzące i kojące. Wyraźnie redukuje zaczerwienienia i ból dziąseł w miejscu, gdzie wybijają się ząbki.
  Cena: 14,98 zł
 • Ibufen dla dzieci Forte 200 mg/ 5 ml zawiesina o smaku truskawkowym 100 ml

  Ibufen dla dzieci forte to lek należący do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) stosowany w przypadku gorączki oraz bólu różnego pochodzenia.
  Cena: 14,99 zł
 • Nenedent Baby pasta do zębów dla dzieci 20 ml + szczoteczka z silikonu

  Nenedent Baby pasta do zębów dla dzieci została opracowana specjalnie z myślą o pierwszych ząbkach uwzględniając to, że niemowlęta nie potrafią jeszcze prawidłowo wypluwać pasty.
  Cena: 16,99 zł
 • Dentinox N żel do stosowania na dziąsła 10 g

  Dentinox N jest to lek tradycyjny do stosowania miejscowego, na dziąsła. Jest on preparatem złożonym, zawierającym składniki o działaniu zmniejszającym ból oraz o działaniu przeciwzapalanym. Skuteczność produktu w wymienionych wskazaniach opiera się wyłącznie na długim okresie stosowania i doświadczeniu.
  Cena: 16,99 zł
 • Camilia roztwór doustny 1 ml x 10 minimsów

  Camilia® jest lekiem w postaci bezsmakowego, bezbarwnego płynu nie zawierającego cukru. Poza opisanymi wcześniej składnikami zawiera wyłącznie wodę oczyszczoną, nie zawiera konserwantów ani barwników. Jest lekiem łatwym w użyciu, nie wymagającym dotykania  kontaktu z bolącym dziąsłem, w przeciwieństwie do tradycyjnych leków w postaci żelu, a przez to...
  Cena: 17,90 zł
 • ELUGEL z chlorhexydyną 0,2% żel 40 ml

  Utrzymuje warunki aseptyczne dziąseł. Redukuje płytki bakteryjne i przez to zapobiega zapaleniu dziąseł. Znosi objawy stanu zapalnego dziąseł.
  Cena: 18,17 zł
 • Mini gryzak MAM Bite & Relax Phase 1 od 2. miesiąca życia (kolor różowy) 1 szt.

  Mini gryzak MAM Bite & Relax Phase 1 jest przeznaczony dla dzieci w pierwszej fazie ząbkowania - zapewnia szybką ulgę szczególnie w okolicy przednich zębów. Przeznaczony dla dzieci powyżej drugiego miesiąca życia.
  Cena: 19,90 zł
 • Mini gryzak MAM Bite & Relax Phase 1 od 2. miesiąca życia (kolor zielony) 1 szt.

  Mini gryzak MAM Bite & Relax Phase 1 jest przeznaczony dla dzieci w pierwszej fazie ząbkowania - zapewnia szybką ulgę szczególnie w okolicy przednich zębów. Przeznaczony dla dzieci powyżej drugiego miesiąca życia.
  Cena: 19,90 zł