• ELANCYL peeling do ciała tonizujący z wyciągiem z bluszczu (pieniący się) 150 ml

  Dermokosmetyki Elancyl to naukowo opracowane formuły oraz udowodniona skuteczność, a także szybko wchłaniające się i przyjemne w stosowaniu konsystencje. Pozwalają one każdej kobiecie cieszyć się pięknym i zadbanym ciałem. Elancyl pieniący się peeling tonizujący do ciała zawiera unilane połączenie cząsteczek złuszczających o różnej wielkości oraz ekstrakt...
  Cena: 37,99 zł
 • ELANCYL olejek przeciw rozstępom 150 ml

  Olejek przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży 150 ml
  Cena: 55,85 zł
 • ELANCYL krem przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży 150 ml

  Elancyl krem przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży to formuła opracowana dla kobiet w ciąży. Elancyl krem na rozstępy w ciąży zawiera kompleks odbudowujący, aby wygładzić i uelastycznić skórę. Zalecany jest w szczególności dla kobiet w ciąży, ale także dla osób z istniejącym ryzykiem wystąpienia rozstępów (sportowcy, młodzież w okresie szybkiego wzrostu).
  Cena: 58,95 zł
 • ELANCYL serum ujędrniające biust 50 ml

  Serum Elancyl dzięki aktywnym kompleksom przeciwutleniającym i poprawiającym napięcie, chroni Twoją skórę każdego dnia i ma natychmiastowe działanie wygładzające.
  Cena: 59,75 zł
 • ELANCYL Slim Design krem antycellulitowy 200 ml

  Krem ELANCYL SLIM DESIGN to innowacyjny krem w walce przeciw uporczywemu cellulitowi. Dzięki kofeinie została dowiedziona 24-godzinna bioaktywność (testy in vitro).
  Cena: 67,98 zł
 • ELANCYL Slim Design Płaski Brzuch krem 150 ml

  Elancyl Slim Design Płaski Brzuch jest preparatem działającym wyszczuplająco i ujędrniająco na okolice talii i brzucha.
  Cena: 69,93 zł
 • ELANCYL Slim Design krem na uporczywy cellulti na noc 200 ml

  Elancyl Slim Design Night krem wyszczuplający z kompleksem antycellulitowym do stosowania na noc. Efekt widoczny już po 7 dniach stosowania. 
  Cena: 79,94 zł