• ELANCYL serum ujędrniające biust 50 ml

  Serum Elancyl dzięki aktywnym kompleksom przeciwutleniającym i poprawiającym napięcie, chroni Twoją skórę każdego dnia i ma natychmiastowe działanie wygładzające.
  Cena: 48,49 zł
 • ELANCYL Slim Design Płaski Brzuch krem 150 ml

  Elancyl Slim Design Płaski Brzuch jest preparatem działającym wyszczuplająco i ujędrniająco na okolice talii i brzucha.
  Cena: 71,78 zł
 • ELANCYL Slim Design 45+ krem przeciw wiotczeniu skóry 200 ml

  Krem Slim Design 45+ to kompletna pielęgnacja cofająca oznaki starzenia, modeluje i wyszczupla slywetkę.
  Cena: 74,78 zł
 • ELANCYL Cellu Slim Płaski Brzuch krem wyszczuplający talię i brzuch 150 ml

  ELANCYL Cellu Slim Płaski Brzuch krem wyszczuplający talię i brzuch to ukierunkowana pielęgnacja brzucha na bazie wyciągu z cekropii i kofeiny + aktywny składnik ujędrniający PCA. Nowy wyjątkowy składnik aktywny PCA wpływa na strukturę włókien kolagenu, zapewniając optymalne działanie ujędrniające. 
  Cena: 75,90 zł
 • ELANCYL Cellu Slim 45+ żel pielęgnacyjny przeciwdziałający wiotczeniu 200 ml

  ELANCYL Cellu Slim 45+ to pielęgnacja przeciwdziałająca wiotczeniu wyszczupla i modeluje w ciągu 14 dni. Żel o lekkiej, orzeźwiającej konsystencji jest idealny do masażu i szybko się wchłania. Innowacja cellu slim 45+: wyszczupla, modeluje i rzeźbi. Udowodniona skuteczność w zapobieganiu wiotczeniu: wyrzeźbiona sylwetka i ujędrnione ramiona. Wyciąg z...
  Cena: 77,99 zł
 • ELANCYL multi-ujędrniający krem do ciała o bogatej konsystencji 200 ml

  ELANCYL multi-ujędrniający krem do ciała o bogatej konsystencji poprawia strukturę włókien kolagenu i elastyny zapewniających jędrność i elastyczność skóry. Kosmetyk ten chroni skórę przed szkodliwym wpływem wolnych rodników oraz wygładza, zmiękcza i ujędrnia skórę ciała przywracając jej utracony blask.
  Cena: 79,99 zł
 • ELANCYL Slim Design krem antycellulitowy 200 ml

  Krem ELANCYL SLIM DESIGN to innowacyjny krem w walce przeciw uporczywemu cellulitowi. Dzięki kofeinie została dowiedziona 24-godzinna bioaktywność (testy in vitro).
  Cena: 84,98 zł
 • ELANCYL Slim Design krem na uporczywy cellulti na noc 200 ml

  Elancyl Slim Design Night krem wyszczuplający z kompleksem antycellulitowym do stosowania na noc. Efekt widoczny już po 7 dniach stosowania. 
  Cena: 98,49 zł
 • ELANCYL krem przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży 500 ml

  Elancyl krem przeciw rozstępom to preparat o wysokiej skuteczności, który został opracowany z myślą o kobietach w ciąży, które chcą skutecznie zapobiegać powstawaniu nieestetycznych blizn na ciele pojawiających się na skutek rozciągania skóry.
  Cena: 111,99 zł