• Pomadka ochronna do ust Intensive Lipcare 1 sztuka

  Nawilżająca formuła pomadki ochronnej do ust Intensive Lipcare wzbogacona wyciągiem z rokitnika doskonale regeneruje i odżywia wysuszoną skórę ust.
  Cena: 4,99 zł
 • REGENERUM regenerujące serum do ust 5 g

  Regenerum regeneracyjne serum do ust odżywia i pielęgnuje delikatną skórę ust, jednocześnie dogłębnie ją nawilżając oraz chroniąc przed utratą wilgoci. Dzięki składnikom zapewniającym odbudowę warstwy lipido­wej naskórka, serum skutecznie regeneruje nawet bardzo suchą, podrażnioną i popękaną skórę ust, przynosząc jej ulgę i ukojenie.
  Cena: 9,78 zł
 • A-DERMA regenerujący balsam do ust 15 ml

  Regenerujący balsam do ust opracowany na bazie 100% wyciągu z Owsa Rhealba, który posiada kojące, odbudowujące i łagodzące działanie. Dzięki swojej formule balsam jest bardzo delikatny. Nawilża i odżywia usta.
  Cena: 10,89 zł
 • AVENE pielęgnacyjna pomadka do ust 4 g

  Nowy produkt do codziennej pielęgnacji wrażliwych ust. Zapewnia ustom miękkość, nawilżenie i ochronę w każdych warunkach.
  Cena: 17,85 zł
 • AVENE COLD CREAM balsam do ust 15 ml

  Balsam do ust Cold Cream jest szczególnie polecany do pielęgnacji ust suchych, popękanych lub spierzchniętych w wyniku działania czynników klimatycznych lub wysuszających kuracji farmakologicznych.
  Cena: 19,11 zł
 • URIAGE Bariederm balsam do spierzchniętych ust 15 ml

  Unikalny balsam do suchych i spękanych ust. Chroni powierzchnię ust i regeneruje naskórek w głębszych warstwach. Ma lekką, niewidoczną formułę. Wodoodporny.
  Cena: 23,49 zł
 • URIAGE Bariéderm balsam do spierzchniętych ust 15 ml

  URIAGE  Bariéderm to unikalny balsam do suchych i spękanych ust. Chroni powierzchnię ust i regeneruje naskórek w głębszych warstwach. Ma lekką, niewidoczną formułę. Wodoodporny.
  Cena: 31,44 zł
 • URIAGE Cu-Zn+ krem regenerujący do popękanej skóry 40 ml

  URIAGE CU-ZN+ Krem regenerujący 40 ml, do skóry podrażnionej. Odkaża, regeneruje i łagodzi skórę. Przynosi ukojenie. Produkt o działaniu antyseptycznym.
  Cena: 37,58 zł