• A-DERMA Exomega Control żel emolient do mycia 2w1 200 ml

  Oczyszcza, działa kojąco i chroni skórę niemowląt i dzieci ze skłonnością do atopii. Formuła 2w1, by wygładzić skórę dziecka i ułatwić życie mamom.
  Cena: 29,62 zł
 • A-DERMA Exomega Control pieniący się żel emolient 500 ml

  Delikatnie oczyszcza, działa kojąco i chroni skórę ze skłonnością do atopii. Łagodzi uczucie swędzenia.
  Cena: 57,86 zł
 • A-DERMA PHYS-AC żel oczyszczający do mycia 400 ml

  A-DERMA PHYS-AC żel delikatnie myje i oczyszcza skórę skłonną do trądziku bez wysuszania jej, dzięki składnikom wyrównującym nawilżenie.
  Cena: 46,38 zł
 • A-DERMA PHYS-AC oczyszczająca woda micelarna 400 ml

  A-DERMA Phys-AC oczyszczająca woda micelarna myje i delikatnie usuwa zanieczyszczenia z powierzchni skóry trądzikowej włącznie z makijażem (nawet wodoodpornym).
  Cena: 49,34 zł
 • A-DERMA Exomega Control olejek emolient pod prysznic 750 ml

  Delikatnie oczyszcza i działa kojąco na skórę ze skłonnością do atopii. Odpowiedni produkt do higieny i pielęgnacji. Przyjemna, płynna konsystencja o delikatnym zapachu.
  Cena: 71,18 zł
 • A-DERMA DERMALIBOUR+ BARRIER krem ochronny 50 ml

  Krem ochronny A-DERMA DERMALIBOUR + BARRIER przeznaczony jest do stosowania specjalistycznego i domowego w przypadku skóry podrażnionej czynnikami drażniącymi. Może być stosowany przez całą rodzinę, gdyż nadaje się zarówno dla niemowląt, starszych dzieci jak i osób dorosłych. Przystosowany do skóry skłonnej do atopii.
  Cena: 32,48 zł
 • A-DERMA Epitheliale a.h duo massage 40 ml

  Preparat skutecznie zmniejsza widoczność świeżych blizn i czerwonych rozstępów. Dzięki unikalnej konsystencji przemiana żelu w olejek zapewnia lepsze nawilżenie i ułatwia głęboki masaż.
  Cena: 44,29 zł