• Majtki chłonne TENA Pants Normal rozm. L 30 sztuk

  Majtki chłonne TENA Pants Normal są bardziej dyskretne i wygodne niż kiedykolwiek! Jest to możliwe dzięki innowacyjnej budowie.
  Cena: 61,99 zł
 • Majtki chłonne TENA Pants Normal Large 10 sztuk

  TENA Pants Normal L przeznaczone są dla osób chodzących, poruszających się choćby po domu, o rozmiarze 100-135 cm w pasie.
  Cena: 23,62 zł
 • Pieluchomajtki TENA Slip Plus Extra small 30 sztuk

  Pieluchomajtki TENA Slip Extra Small to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu.
  Cena: 37,99 zł
 • Majtki chłonne TENA Pants Super Medium 30 sztuk

  Majtki chłonne TENA Pants Super M to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu (poziom chłonności 7/8). TENA Pants Super M przeznaczone są dla osób chodzących, poruszających się choćby po domu, o rozmiarze 80-110 cm w pasie.
  Cena: 75,00 zł
 • Pieluchomajtki TENA Slip Super Medium 30 sztuk

  TENA Slip to pieluchomajtki, które, w przypadku wycieku moczu, chłoną mocz do wnętrza wkładu chłonnego oraz utrzymują go w jego wnętrzu dzięki specjalnemu superabsorbentowi. Pieluchomajtki TENA Slip Super Medium to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu.
  Cena: 57,49 zł
 • Majtki chłonne TENA Pants Plus Large 10 sztuk

  Cienkie i anatomicznie ukształtowane dzięki ConfioFit — dają podopiecznemu ochronę, duży komfort i dyskrecję. TENA Pants Plus zapewniają większą ochronę na wypadek nieco większych potrzeb Twojego podopiecznego. Oddychający materiał sprawia, że to świetny wybór dla zdrowej skóry.
  Cena: 27,99 zł
 • TENA Lady Slim Normal specjalistyczne podpaski 12 sztuk

  Specjalistyczna podpaska TENA Lady Slim Normal została stworzona z myślą o ochronie w lekkim i średnim stopniu nietrzymaniu moczu. Zapewnia POTRÓJNĄ OCHRONĘ przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem i wilgocią. Technologia kompresyjna microPROTEX™ spraw
  Cena: 10,49 zł
 • Pieluchomajtki TENA Slip Plus small 30 sztuk

  Pieluchomajtki TENA Slip Plus small to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu.
  Cena: 39,99 zł
 • Majtki chłonne TENA Pants Normal rozm. M 30 sztuk

  Majtki chłonne TENA Pants Normal są bardziej dyskretne i wygodne niż kiedykolwiek! Jest to możliwe dzięki innowacyjnej budowie.
  Cena: 56,99 zł
 • Wkładki anatomiczne TENA Men Light (Level 1) 24 sztuki

  Bardzo dyskretne wkłady anatomiczne dla mężczyzn zaprojektowane z myślą o ochronie w lekkim stopniu nietrzymania moczu.
  Cena: 21,19 zł