• Majtki chłonne TENA Pants Normal rozm. L 30 sztuk

  Majtki chłonne TENA Pants Normal są bardziej dyskretne i wygodne niż kiedykolwiek! Jest to możliwe dzięki innowacyjnej budowie.
  Cena: 65,99 zł
 • Majtki chłonne TENA Pants Normal Small 15 sztuk

  Majtki chłonne TENA Pants Normal są bardziej dyskretne i wygodne niż kiedykolwiek! Jest to możliwe dzięki innowacyjnej budowie.
  Cena: 24,99 zł
 • Pieluchomajtki TENA Slip Plus Extra small 30 sztuk

  Pieluchomajtki TENA Slip Extra Small to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu.
  Cena: 36,50 zł
 • Majtki chłonne TENA Pants Plus Medium 30 sztuk

  Majtki chłonne TENA Pants Plus M to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu (poziom chłonności 6/8). TENA Pants Plus M przeznaczone są dla osób chodzących, poruszających się choćby po domu, o rozmiarze 80-110 cm w pasie.
  Cena: 67,90 zł
 • Pieluchomajtki TENA Slip Super Medium 30 sztuk

  TENA Slip to pieluchomajtki, które, w przypadku wycieku moczu, chłoną mocz do wnętrza wkładu chłonnego oraz utrzymują go w jego wnętrzu dzięki specjalnemu superabsorbentowi. Pieluchomajtki TENA Slip Super Medium to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu.
  Cena: 53,99 zł
 • TENA Lady Slim Normal specjalistyczne podpaski 12 sztuk

  Specjalistyczna podpaska TENA Lady Slim Normal została stworzona z myślą o ochronie w lekkim i średnim stopniu nietrzymaniu moczu. Zapewnia POTRÓJNĄ OCHRONĘ przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem i wilgocią. Technologia kompresyjna microPROTEX™ spraw
  Cena: 9,90 zł
 • Pieluchomajtki TENA Slip Plus small 30 sztuk

  Pieluchomajtki TENA Slip Plus small to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu.
  Cena: 38,99 zł
 • Majtki chłonne TENA Pants Normal Medium 10 sztuk

  TENA Pants Normal M przeznaczone są dla osób chodzących, poruszających się choćby po domu, o rozmiarze 80-110 cm w pasie.
  Cena: 19,66 zł
 • Wkładki anatomiczne TENA Lady Extra 10 sztuk

  Wkładki anatomiczne TENA Lady Extra to specjalistyczne, miękkie wkłady o anatomicznym kształcie. Są wygodne i oferują wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki dużej chłonności.
  Cena: 10,99 zł
 • Wkładki anatomiczne TENA Men Extra Light 14 szt.

  Wkładki anatomiczne TENA Men Extra Light są super dyskretne w unikalnym, czarnym kolorze. Jest to najbardziej dyskretny produkt TENA Men, dla ochrony w kropelkowym nietrzymaniu moczu.
  Cena: 9,90 zł