• Majtki chłonne TENA Pants Normal Large 10 sztuk

  TENA Pants Normal L przeznaczone są dla osób chodzących, poruszających się choćby po domu, o rozmiarze 100-135 cm w pasie.
  Cena: 22,50 zł
 • Majtki chłonne TENA Pants Normal Small 15 sztuk

  Majtki chłonne TENA Pants Normal są bardziej dyskretne i wygodne niż kiedykolwiek, jest to możliwe dzięki innowacyjnej budowie. Najwięcej superchłonnych materiałów znajduje się tam, gdzie są one najbardziej potrzebne.
  Cena: 27,29 zł
 • Majtki chłonne TENA Pants Super Medium 30 sztuk

  Majtki chłonne TENA Pants Super są cienkie i anatomicznie dopasowane, dzięki ConfioFit — zapewniają ochronę i duży komfort. TENA Pants Super zapewniają dodatkową chłonność i nadają się do użycia w nocy.
  Cena: 82,90 zł
 • Pieluchomajtki TENA Slip Super Medium 30 sztuk

  Pieluchomajtki TENA Slip Super Large to produkty chłonne zalecane do codziennego stosowania w średnim i ciężkim nietrzymaniu moczu. TENA Slip przeznaczone są dla osób leżących lub niesamodzielnych. PIeluchomajtki TENA Slip są w pełni oddychające, utrzymują wilgotność skóry na naturalnym poziomie wspierając zdrowie skóry.
  Cena: 54,89 zł
 • TENA Lady Slim Normal specjalistyczne podpaski 12 sztuk

  Specjalistyczna podpaska TENA Lady Slim Normal została stworzona z myślą o ochronie w lekkim i średnim stopniu nietrzymaniu moczu. Zapewnia potrójną ochronę przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem i wilgocią.
  Cena: 8,82 zł
 • Pieluchomajtki TENA Slip Plus Small 30 sztuk

  Pieluchomajtki TENA Slip Plus wyposażone są  w szybko działający wsad chłonny, który zapewnia pacjentom skuteczną barierę ochronną przed przeciekaniem. Regulowane rzepy zapewniają wygodne dopasowanie.
  Cena: 51,94 zł
 • Specjalistyczne podpaski TENA Lady Maxi Night 12 sztuk

  TENA Lady Maxi Night są wydłużone i poszerzone w tylnej części dla maksymalnej ochrony w ciągu nocy. Posiadają wysoką chłonność i doskonale dopasowują się do anatomii ciała zapewniając ochronę przed przeciekaniem przez całą noc.
  Cena: 15,99 zł
 • Majtki chłonne TENA Pants Normal Medium 10 sztuk

  TENA Pants Normal M przeznaczone są dla osób chodzących, poruszających się choćby po domu, o rozmiarze 80-110 cm w pasie.
  Cena: 19,66 zł
 • Specjalistyczne podpaski TENA Lady Super 30 sztuk

  TENA Lady Super dzięki większej powierzchni zapewniają wyższy poziom bezpieczeństwa. Dają poczucie świeżości na cały dzień.
  Cena: 34,17 zł
 • Wkładki męskie TENA Men Extra Light (Level 0) 14 sztuk

  Wkładki męskie TENA Men Extra Light są super dyskretne w unikalnym, czarnym kolorze. Jest to najbardziej dyskretny produkt TENA Men, dla ochrony w kropelkowym nietrzymaniu moczu.
  Cena: 8,44 zł