• Nurofen Forte 48 tabletek

    Preparat o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.
    Cena: 20,48 zł
  • Nurofen Forte 12 tabletek

    Nurofen Forte to preparat o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Substancją czynną w preparacie jest ibuprofen, dzięki wysokiej dawce szybko łagodzi nawet silny ból.
    Cena: 7,11 zł
  • Nurofen Forte 24 tabletki

    Nurofen Forte to preparat o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Substancją czynną w preparacie jest ibuprofen, dzięki wysokiej dawce szybko łagodzi ból i gorączkę.
    Cena: 11,08 zł
  • Panadol 48 tabletek

    Lek Panadol działa przeciwbólowo w bólach głowy, gardła, migrenach, bólach zębów, bólach kostnych, stawowych i mięśniowych oraz bolesnym miesiączkowaniu. Ponadto może być stosowany w przeziębieniach i stanach grypopodobnych. Działa przeciwgorączkowo.
    Cena: 16,90 zł
  • Panadol 12 tabletek

    Lek Panadol działa przeciwbólowo w bólach głowy, gardła, migrenach, bólach zębów, bólach kostnych, stawowych i mięśniowych oraz bolesnym miesiączkowaniu. Ponadto może być stosowany w przeziębieniach i stanach grypopodobnych. Działa przeciwgorączkowo.
    Cena: 6,08 zł
  • Metafen 20 tabletek

    Metafen jest lekiem w postaci tabletek do podawania doustnego. Zawiera dwie substancje czynne- ibuprofen, który należy do leków - niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ) i wykazuje obwodowe działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe oraz dodatkowo przeciwzapalne oraz paracetamol o ośrodkowym działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.
    Cena: 7,82 zł
  • Ibuprofen TEVA Max 400 mg 10 tabletek powlekanych

    Ibuprofen Teva to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy (niesteroidowy lek przeciwzapalny). Pomaga w zwalczaniu objawów bólu głowy, zęba, menstruacyjnych i ostrych bólów migrenowych. Szerokie spektrum działania leku, w tym także działanie przeciwzapalne i przeciwgorączkowe sprawia, że jest potrzebny w każdej apteczce.
    Cena: 4,90 zł
  • Etopiryna Extra 0,25 g + 0,2 g + 0,05 g 10 tabletek

    Etopiryna Extra jest lekiem wieloskładnikowym, który łączy działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe kwasu acetylosalicylowego i paracetamolu.
    Cena: 4,38 zł
  • Etopiryna Extra 0,25 g + 0,2 g + 0,05 g 20 tabletek

    Etopiryna Extra jest lekiem wieloskładnikowym, który łączy działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe kwasu acetylosalicylowego i paracetamolu.
    Cena: 7,52 zł
  • Reumelox 7,5 mg 10 tabletek

    Reumelox 7,5 mg to lek przeciwbólowy i przeciwzapalny. Substancją czynną preparatu Reumelox jest meloksykam. Lek wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne.
    Cena: 4,74 zł