• Diklofenak LGO 1% żel 100 g

    Lek stosowany jest miejscowo na skórę: w pourazowych stanach zapalnych ścięgien, więzadeł, mięśni i stawów.
    Cena: 9,99 zł
  • Nowość

    Ibuprom Sport żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 50 g

    Ibuprom Sport to lek w formie żelu o potrójnym działaniu do stosowania miejscowego, który szybko zwalcza różne bóle układu ruchu, redukuje stan zapalny i obrzęk. Ibuprom Sport szybko zwalcza nawet te bóle, które wynikają z urazów sportowych.
    Cena: 15,16 zł
  • Neuro Terapia żel na bóle kręgosłupa 75 g

    Neuro Terapia żel na bóle kręgosłupa to nowa alternatywa leczenia bóli kręgosłupa. Skuteczność preparatu została potwierdzona badaniami. Zaletą preparatu jest naturalna formuła składu.
    Cena: 14,99 zł
  • Diosmilegs żel 100 ml

    Diosmilegs gel to kosmetyk w formie żelu przeznaczony do pielęgnacji skóry nóg, szczególnie polecany dla osób ze skłonnością do obrzęków nóg oraz sportowców.
    Cena: 6,90 zł
  • Diclofenacum Fastum żel 50 g

    Żel do miejscowego stosowania – produkt leczniczy Diclofenacum Fastum zawiera diklofenak sodowy. Ta substancja czynna zaliczana jest do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, polecana w objawowym leczeniu bólu.
    Cena: 9,27 zł
  • Vedimasan odprężający żel do nóg 120 ml

    Vedimasan to odprężający żel do nóg zamknięty w wygodnej tubie ze specjalną nakładką masującą, która wzmacnia relaksujące działanie składników aktywnych. Żel jest oparty na wyciągach z ruszczyka, cytryny, nawłoci i kasztanowca, które uelastyczniają naczynia krwionośne i łagodzą uczucie ciężkości nóg.
    Cena: 22,48 zł
  • Galvenox żel redukujący obrzęki i zmiany naczyniowe 50 g

    Galvenox żel to kosmetyk stosowany do pielęgnacji i nawilżania skóry dla osób ze skłonnością do zasinień i obrzęków oraz pajączków naczyniowych i zmian żylakowych.
    Cena: 7,98 zł
  • Nurofen Mięśnie i Stawy żel 5% 100 g

    Żel o miejscowym działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym, przeznaczony do szybkiego leczenia objawowego bólów mięśniowych, bólów pleców, bólu towarzyszącego chorobom układu mięśniowo-szkieletowego, takim jak lekkie postacie zapalenia stawów, skręcenia, urazy sportowe, fibromialgia i nerwobóle.
    Cena: 10,99 zł
  • Nurofen Mięśnie i Stawy żel 5% 50 g

    Żel o miejscowym działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym, przeznaczony do szybkiego leczenia objawowego bólów mięśniowych, bólów pleców, bólu towarzyszącego chorobom układu mięśniowo-szkieletowego, takim jak lekkie postacie zapalenia stawów, skręcenia, urazy sportowe, fibromialgia i nerwobóle.
    Cena: 9,84 zł