• Nutricia Preterm Teat smoczek dla wcześniaków

  Smoczek Nutricia Preterm Teat przeznaczony dla wcześniaków.
  Cena: 1,50 zł
 • Bebiko 1 RTF mleko początkowe w płynie dla niemowląt 90 ml

  Bebiko 1 RTF to mleko modyfikowane początkowe dla niemowląt. Wskazane jest jako produkt do sztucznego karmienia niemowląt, w przypadku, gdy nie jest możliwe karmienie piersią lub po uzgodnieniu z lekarzem, jako uzupełnienie pokarmu naturalnego. Nie zawiera glutenu. Nie wymaga gotowania.
  Cena: 2,99 zł
 • Pikovit Plus witaminy dla dzieci od 5 roku życia 27 tabletek

  PIKOVIT PLUS to suplement diety dla dzieci, który uzupełnia poziom witamin i składników mineralnych w organizmie dzięki czemu stymuluje odporność i wspomaga rozwój oraz wzrost młodego organizmu. Preparat należy do szerokiej kategorii złożonych suplementów diety przeznaczonych do żucia. Stanowi bogate źródło witamin i składników mineralnych niezbędnych dla...
  Cena: 2,99 zł
 • ZIAJA MAZIAJKI Pasta do zębów z fluorem dla dzieci 6+ 50 ml

  Pasta z fluorem dla dzieci od 6 roku życia do mycia zębów mlecznych, „ szóstek” i wyrzynających się nowych zębów stałych.
  Cena: 3,68 zł
 • ZIAJA Ziajka krem do pielęgnacji dzieci i niemowląt 50 ml

  Krem do pielęgnacji dzieci i niemowląt. Produkt uzyskał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.
  Cena: 3,99 zł
 • Clotrimazolum 1% krem 20 g

  Lek o szerokim działaniem przeciwgrzybiczym.
  Cena: 4,58 zł
 • Alantan maść 30 g

  Maść stosuje się w leczeniu trudno gojących się ran, oparzeń (także słonecznych) oraz w przewlekłych stanach zapalnych skóry przebiegających z nadmiernym złuszczaniem i rogowaceniem (atopowe zapalenie skóry, wyprysk, łuszczyca i inne choroby skóry).
  Cena: 5,10 zł
 • ZIAJA ZIAJKA kremowe mydło dla dzieci 300 ml

  Łagodne kremowe mydło do codziennej pielęgnacji dla dzieci i niemowląt powyżej 3 miesiąca życia. Połączenie xylitolu i syropu kukurydzianego wzmacnia funkcje ochronne skóry i zmniejsza ryzyko powstawania atopii.
  Cena: 5,14 zł
 • Oillan mydło natłuszczające dla dzieci i dorosłych do skóry podrażnionej, suchej i łuszczącej się kostka 100 g

  Oillan mydło natłuszczające to formuła ochronna do skóry podrażnionej, suchej i skłonnej do alergii dla dzieci i dorosłych przeznaczony jest do codziennej higieny. Może być stosowany u dzieci od 1. dnia życia. Przebadane dermatologicznie i alergologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry.
  Cena: 5,49 zł
 • ZIAJA ZIAJKA maść pośladkowa przeciw odparzeniom 50 ml

  Delikatna skóra noworodka jest wyjątkowo podatna na podrażnienia. Dlatego laboratoriach firmy Ziaja została opracowana maść przeznaczona do pielęgnacji pośladków niemowlęcia.
  Cena: 5,79 zł