• REGENERUM serum regenerujące do włosów 125 ml

  Rege­ne­rum rege­ne­ra­cyjne serum do wło­sów spra­wia, że włosy są znów mięk­kie, gład­kie, błysz­czące i zdrowe na całej dłu­go­ści. Rege­ne­rum wzmac­nia i rege­ne­ruje znisz­czone włosy, napra­wia­jąc uszko­dze­nia powstałe na sku­tek dzia­ła­nia czyn­ni­ków zewnętrz­nych oraz zabie­gów ter­micz­nych (np. susze­nie, pro­sto­wa­nie), che­micz­nych (np....
  Cena: 12,34 zł
 • REGENERUM regeneracyjny szampon do włosów 150 ml

  Regenerum regeneracyjny szampon do włosów intensywnie wzmacnia i regeneruje włosy osłabione i zniszczone, naprawiając uszkodzenia powstałe na skutek działania czynników zewnętrznych oraz wszelkich zabiegów termicznych, chemicznych jak i mechanicznych.
  Cena: 13,91 zł
 • DERMEDIC Capilarte szampon kuracja stymulująca wzrost włosów 300 ml

  Polecany dla kobiet i mężczyzn z problemem nadmiernego wypadania włosów o różnej etiologii, w tym uwarunkowane genetycznie i hormonalnie łysienie androgenowe. Jest przeznaczony także dla osób, u których w wyniku przyjmowania leków, stresu czy osłabienia organizmu występuje czasowa bądź permanentna utrata i widoczne osłabienie włosów.
  Cena: 25,65 zł
 • Krótka data

  NATURA SIBERICA rokitnikowy olejek do pielęgnacji końcówek włosów 50 ml

  NATURA SIBERICA rokitnikowy olejek do pielęgnacji końcówek włosów dzięki zawartym w nim witaminom i aminokwasom odżywia i regeneruje zniszczone i przesuszone końcówki, redukując łamliwość oraz chroniąc przed rozdwajaniem.
  Cena: 24,50 zł
 • NATURA SIBERICA szampon rokitnikowy nawilżający do włosów suchych i normalnych 400 ml

  NATURA SIBERICA szampon rokitnikowy nawilżający do włosów suchych i normalnych nie zawiera szkodliwych związków chemicznych. Szampon Natura Siberica nawilża, odżywia włosy i chroni je przed termo-oddziaływaniem przy stylizacji na gorąco.
  Cena: 19,99 zł
 • KLORANE balsam do włosów na bazie chininy i witamin B 200 ml

  Balsam na bazie chininy i witamin B KLORANE posiada właściwości pobudzające i odżywcze. Pomaga włosom odzyskać siłę, witalność i połysk.
  Cena: 39,99 zł
 • Krótka data

  KLORANE balsam do włosów na bazie wyciągu drzewa oliwnego 200 ml

  Lekki balsam na bazie wyciągu z Drzewa oliwnego, stworzony do włosów osłabionych wiekiem, w delikatny sposób ułatwia rozczesywanie.
  Cena: 39,99 zł
 • KLORANE serum SOS na bazie wyciągu z piwonii 65 ml

  Serum SOS na bazie wyciągu z Piwonii przynosi natychmiastową ulgę wrażliwej i podrażnionej skórze głowy. Formuła o fizjologicznym pH utrzymuje nawilżenie skóry głowy i pomaga jej odzyskać równowagę
  Cena: 43,95 zł
 • Krótka data

  KLORANE szampon na bazie wyciągu z granatu 200 ml

  Szampon przeznaczony do włosów farbowanych chroni włosy przed utratą koloru i stopniowym matowieniem. Kolor zachowuje swoją intensywność i blask.
  Cena: 31,00 zł
 • Ketoxin Forte wzmacniający szampon przeciwłupieżowy 200 ml

  Wzmacniający szampon przeciwłupieżowy Ketoxin Forte oparty został na innowacyjnej formule łączącej dwa działania: eliminację przyczyn i objawów łupieżu oraz stymulację porostu włosów.
  Cena: 15,35 zł