• SEBORADIN Regenerjący lotion do włosów suchych i zniszczonych 200 ml

  SEBORADIN Regenerjący lotion zawiera ekstrakt z korzenia żeń-szenia, który pobudza włosy do odrostu, odżywia, energizuje, dotlenia skórę głowy i włosy.
  Cena: 25,50 zł
 • REGENERUM serum regenerujące do włosów 125 ml

  Rege­ne­rum rege­ne­ra­cyjne serum do wło­sów spra­wia, że włosy są znów mięk­kie, gład­kie, błysz­czące i zdrowe na całej dłu­go­ści. Rege­ne­rum wzmac­nia i rege­ne­ruje znisz­czone włosy, napra­wia­jąc uszko­dze­nia powstałe na sku­tek dzia­ła­nia czyn­ni­ków zewnętrz­nych oraz zabie­gów ter­micz­nych (np. susze­nie, pro­sto­wa­nie), che­micz­nych (np....
  Cena: 12,34 zł
 • REGENERUM regeneracyjny szampon do włosów 150 ml

  Regenerum regeneracyjny szampon do włosów intensywnie wzmacnia i regeneruje włosy osłabione i zniszczone, naprawiając uszkodzenia powstałe na skutek działania czynników zewnętrznych oraz wszelkich zabiegów termicznych, chemicznych jak i mechanicznych.
  Cena: 13,91 zł
 • PHARMACERIS H-Stimulinum odżywka stymulująca wzrost włosów 150 ml

  H-Stimulinum odżywka opracowana została specjalnie dla kobiet i mężczyzn z problemem nasilonego okresowego i przedwczesnego wypadania włosów. Pomaga walczyć z łysieniem o podłożu genetyczno-hormonalnym (łysienie androgenowe).
  Cena: 41,00 zł
 • PHARMACERIS H-Stimutone szampon o podwójnym działaniu spowalniający proces siwienia i stymulujący wzrost włosów 250 ml

  H-Stimutone szampon o podwójnym działaniu polecany dla mężczyzn i kobiet do mycia skóry głowy i włosów, z tendencją do wypadania, łysienia oraz siwienia. Rekomendowany do włosów osłabionych, które ulegają przedwczesnemu procesowi starzenia.
  Cena: 45,90 zł
 • Krótka data

  NATURA SIBERICA rokitnikowy olejek do pielęgnacji końcówek włosów 50 ml

  NATURA SIBERICA rokitnikowy olejek do pielęgnacji końcówek włosów dzięki zawartym w nim witaminom i aminokwasom odżywia i regeneruje zniszczone i przesuszone końcówki, redukując łamliwość oraz chroniąc przed rozdwajaniem.
  Cena: 24,50 zł
 • KLORANE balsam do włosów na bazie chininy i witamin B 200 ml

  Balsam na bazie chininy i witamin B KLORANE posiada właściwości pobudzające i odżywcze. Pomaga włosom odzyskać siłę, witalność i połysk.
  Cena: 39,99 zł
 • KLORANE serum SOS na bazie wyciągu z piwonii 65 ml

  Serum SOS na bazie wyciągu z Piwonii przynosi natychmiastową ulgę wrażliwej i podrażnionej skórze głowy. Formuła o fizjologicznym pH utrzymuje nawilżenie skóry głowy i pomaga jej odzyskać równowagę
  Cena: 43,95 zł
 • Ketoxin Forte wzmacniający szampon przeciwłupieżowy 200 ml

  Wzmacniający szampon przeciwłupieżowy Ketoxin Forte oparty został na innowacyjnej formule łączącej dwa działania: eliminację przyczyn i objawów łupieżu oraz stymulację porostu włosów.
  Cena: 15,55 zł
 • Biotebal Men serum przeciw wypadaniu włosów 100 ml

  Biotebal Men Serum przeciw wypadaniu włosów to hipoalergiczne, wzmacniające serum przeznaczone do stosowania przez mężczyzn w przypadku nadmiernie wypadających włosów oraz pierwszych objawów łysienia typu męskiego. Hamuje wypadanie włosów u 72% badanych.
  Cena: 21,96 zł