• REGENERUM serum regenerujące do włosów 125 ml

  Rege­ne­rum rege­ne­ra­cyjne serum do wło­sów spra­wia, że włosy są znów mięk­kie, gład­kie, błysz­czące i zdrowe na całej dłu­go­ści. Rege­ne­rum wzmac­nia i rege­ne­ruje znisz­czone włosy, napra­wia­jąc uszko­dze­nia powstałe na sku­tek dzia­ła­nia czyn­ni­ków zewnętrz­nych oraz zabie­gów ter­micz­nych (np. susze­nie, pro­sto­wa­nie), che­micz­nych (np....
  Cena: 12,64 zł
 • REGENERUM regeneracyjny szampon do włosów 150 ml

  Regenerum regeneracyjny szampon do włosów intensywnie wzmacnia i regeneruje włosy osłabione i zniszczone, naprawiając uszkodzenia powstałe na skutek działania czynników zewnętrznych oraz wszelkich zabiegów termicznych, chemicznych jak i mechanicznych.
  Cena: 14,40 zł
 • ELODERM szampon 200 ml

  Eloderm szampon to specjalistyczny preparat emoliencyjny do pielęgnacji skóry głowy podczas mycia. Delikatnie myje i dogłębnie nawilża nadmiernie suchą skórę głowy łagodząc podrażnienia i odczucie świądu.
  Cena: 12,90 zł
 • PHARMACERIS Emotopic fizjologiczny szampon nawilżający w piance 200 ml

  PHARMACERIS Emotopic fizjologiczny szampon nawilżający w piance przywraca równowagę i niweluje suchość skóry głowy. Wyjątkowo łagodna receptura nie wywołuje szczypania oczu, a dzięki bąbelkowej formule uatrakcyjnia czas kąpieli.
  Cena: 32,50 zł
 • DERMEDIC Capilarte szampon kuracja stymulująca wzrost włosów 300 ml

  Polecany dla kobiet i mężczyzn z problemem nadmiernego wypadania włosów o różnej etiologii, w tym uwarunkowane genetycznie i hormonalnie łysienie androgenowe. Jest przeznaczony także dla osób, u których w wyniku przyjmowania leków, stresu czy osłabienia organizmu występuje czasowa bądź permanentna utrata i widoczne osłabienie włosów.
  Cena: 24,94 zł
 • DERMEDIC Capilarte szampon wzmacniający włosy i hamujący ich wypadanie 300 ml

  Rozwiązanie dla kobiet i mężczyzn obdarzonych cienkimi i rzadkimi włosami oraz osób z problemem nadmiernego wypadania włosów i brakiem wzrostu nowych. Wskazany jako przedłużenie kuracji stymulującej wzrost włosów CAPILARTE.
  Cena: 19,88 zł
 • BABUSZKA AGAFIA tradycyjny odżywiający i wzmacniający balsam do włosów propolis cedrowy 550 ml

  BABUSZKA AGAFIA tradycyjny odżywiający i wzmacniający balsam do włosów cedrowy propolis działa wzmacniająco na włosy, zawarty w jego składzie propolis ma działanie lecznicze i pielęgnujące.
  Cena: 8,04 zł
 • BABUSZKA AGAFIA naturalne syberyjskie mydło białe na bazie 37 ziół 500 ml

  BABUSZKA AGAFIA naturalne syberyjskie mydło czarne na bazie 37 ziół to produkt o niezwykłych właściwościach pielęgnacyjnych – odpowiednie zarówno do mycia skóry, jak i włosów.
  Cena: 26,99 zł
 • PHARMACERIS H-STIMUFORTEN preparat stymulujący wzrost włosów 125 ml

  Polecany dla kobiet i mężczyzn z problemem nasilonego, okresowego i przedwczesnego wypadania włosów. Pomaga walczyć z przerzedzeniem włosów oraz z łysieniem o podłożu genetyczno-hormonalnym (łysienie androgenowe) oraz spowodowanym czynnikami środowiskowymi.
  Cena: 54,90 zł
 • NATURA SIBERICA rokitnikowy olejek do pielęgnacji końcówek włosów 50 ml

  NATURA SIBERICA rokitnikowy olejek do pielęgnacji końcówek włosów dzięki zawartym w nim witaminom i aminokwasom odżywia i regeneruje zniszczone i przesuszone końcówki, redukując łamliwość oraz chroniąc przed rozdwajaniem.
  Cena: 24,50 zł