• SEBORADIN Regenerjący lotion do włosów suchych i zniszczonych 200 ml

  SEBORADIN Regenerjący lotion zawiera ekstrakt z korzenia żeń-szenia, który pobudza włosy do odrostu, odżywia, energizuje, dotlenia skórę głowy i włosy.
  Cena: 22,95 zł
 • REGENERUM serum regenerujące do włosów 125 ml

  Rege­ne­rum rege­ne­ra­cyjne serum do wło­sów spra­wia, że włosy są znów mięk­kie, gład­kie, błysz­czące i zdrowe na całej dłu­go­ści. Rege­ne­rum wzmac­nia i rege­ne­ruje znisz­czone włosy, napra­wia­jąc uszko­dze­nia powstałe na sku­tek dzia­ła­nia czyn­ni­ków zewnętrz­nych oraz zabie­gów ter­micz­nych (np. susze­nie, pro­sto­wa­nie), che­micz­nych (np....
  Cena: 12,24 zł
 • REGENERUM regeneracyjny szampon do włosów 150 ml

  Regenerum regeneracyjny szampon do włosów intensywnie wzmacnia i regeneruje włosy osłabione i zniszczone, naprawiając uszkodzenia powstałe na skutek działania czynników zewnętrznych oraz wszelkich zabiegów termicznych, chemicznych jak i mechanicznych.
  Cena: 13,43 zł
 • ELODERM szampon 200 ml

  Eloderm szampon to specjalistyczny preparat emoliencyjny do pielęgnacji skóry głowy podczas mycia. Delikatnie myje i dogłębnie nawilża nadmiernie suchą skórę głowy łagodząc podrażnienia i odczucie świądu.
  Cena: 16,17 zł
 • DERMEDIC Capilarte szampon kojący do włosów i nadwrażliwej skóry głowy 300 ml

  Dla kobiet i mężczyzn.  Polecany do codziennego, całorocznego mycia włosów i nadwrażliwej, nadreaktywnej skóry głowy, skłonnej do podrażnień, pieczenia i chronicznego świądu.
  Cena: 18,84 zł
 • DERMEDIC Capilarte szampon kuracja stymulująca wzrost włosów 300 ml

  Polecany dla kobiet i mężczyzn z problemem nadmiernego wypadania włosów o różnej etiologii, w tym uwarunkowane genetycznie i hormonalnie łysienie androgenowe. Jest przeznaczony także dla osób, u których w wyniku przyjmowania leków, stresu czy osłabienia organizmu występuje czasowa bądź permanentna utrata i widoczne osłabienie włosów.
  Cena: 23,04 zł
 • DERMEDIC Capilarte szampon wzmacniający włosy i hamujący ich wypadanie 300 ml

  Rozwiązanie dla kobiet i mężczyzn obdarzonych cienkimi i rzadkimi włosami oraz osób z problemem nadmiernego wypadania włosów i brakiem wzrostu nowych. Wskazany jako przedłużenie kuracji stymulującej wzrost włosów CAPILARTE.
  Cena: 19,51 zł
 • ZIAJA Masło kakaowe wygładzająca odżywka do włosów 200 ml

  Wygładzający preparat z serii masło kakaowe do częstego zastosowania przeznaczony do włosów suchych i zniszczonych.
  Cena: 4,22 zł
 • ZIAJA Intensywna odbudowa maska do włosów z ceramidami 200 ml

  Skoncentrowany preparat o niskim pH, który zamyka łuski i regeneruje włosy aż po same końce.
  Cena: 6,97 zł
 • NATURA SIBERICA rokitnikowy olejek do pielęgnacji końcówek włosów 50 ml

  NATURA SIBERICA rokitnikowy olejek do pielęgnacji końcówek włosów dzięki zawartym w nim witaminom i aminokwasom odżywia i regeneruje zniszczone i przesuszone końcówki, redukując łamliwość oraz chroniąc przed rozdwajaniem.
  Cena: 24,50 zł