Iwostin Nurofen
 • Biotebal rzęsy XXL serum pobudzające wzrost rzęs 3 ml

  Biotebal rzęsy XXL to specjalistyczne serum, które już po 3 tygodniach stosowania zapewnia efekt długich, pięknych i zdrowych rzęs.
  Cena: 33,39 zł
 • REGENERUM serum regeneracyjne do rzęs i brwi 11 ml (4 ml + 7 ml)

  Rege­ne­rum serum do rzęs składa się z dwóch spe­cjal­nie opra­co­wa­nych formulacji: Serum z eyeli­ne­rem do sto­so­wa­nia na linię rzęs zawiera odżyw­cze lipo­oli­go­pep­tydy, które zagęsz­czają i pogru­biają struk­turę wło­sków. Serum ze szczo­teczką do sto­so­wa­nia na całej dłu­go­ści rzęs, posiada w swo­jej for­mule matry­kinę z pro­wi­ta­miną B5,...
  Cena: 31,09 zł
 • Long4Lashes serum przyspieszające wzrost rzęs 3 ml

  Long4Lashes serum przyspieszające wzrost rzęs to wyjątkowo skuteczne serum, które wydłuża, zagęszcza i wzmacnia rzęsy oraz widocznie poprawia ich kondycję.
  Cena: 46,80 zł
 • Active Lash serum przyspieszające wzrost rzęs 3,5 ml

  Serum Active Lash pobudzające wzrost rzęs, to skuteczna i bezpieczna odżywka, która sprawi, że Twoje rzęsy będą bajecznie długie, gęste i wzmocnione.
  Cena: 33,70 zł
 • Mascara Med CURL & VOLUME intensywna czerń tusz do rzęs 7 ml

  Mascara Med Curl&Volume tusz do rzęs dający efekt intensywnej czerni, gęstych oraz podkręconych rzęs. 
  Cena: 44,40 zł
 • Mascara Med XL Volume Tusz do rzęs 6ml

  Mascara Med XL-Volume tusz do rzęs to kosmetyk przeznaczony do stosowania w celu pielęgnacji rzęs i wsparcia ich wzrostu.
  Cena: 36,60 zł
 • Mascara Med ULTRA BOOST tusz do rzęs 10 ml

  Mascara med Ultra Boost zawiera pielęgnacyjne składniki, peptydy oraz keratynę , które wzmacnia i stymuluje wzrost rzęs. Prosta, zwężana ku końcowi szczoteczka, zapewnia precyzyjny makijaż nawet najkrótszych rzęs w wewnętrznym kąciku oka.
  Cena: 43,39 zł
 • AVENE Couvrance tusz do rzęs wysoka tolerancja kolor czarny 7 ml

  Tusz do rzęs Avene jest kosmetykiem kolorowym, który doskonale nadaje się do stosowania w przypadku skóry wrażliwej i wrażliwych okolic oczu. Jego kieszonkowy rozmiar sprawia, że doskonale sprawdza się w podróży.
  Cena: 75,40 zł