• SWANSON Albion Chelat Miedzi 60 kapsułek

  Suplement diety zawierający miedź, w formie kompleksu Albion.
  Cena: 9,91 zł
 • Krótka data

  SWANSON Turmeric 240 kapsułek

  Suplement diety zawierający składniki, które stanowią naturalny tonik dla wątroby i przewodu pokarmowego oraz posiadają właściwości antyoksydacyjne.
  Cena: 41,50 zł
 • SWANSON Witamina B6 20 mg 60 kapsułek

  Witamina B6 - pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.
  Cena: 22,45 zł
 • SWANSON Albion Chelat Żelaza Ferrochel 180 kapsułek

  Chelat żelaza marki Albion zapewnia wysoką bioprzyswajalność. Uzupełnia niedobory żelaza, wspomaga procesy krwiotwórcze. Ponadto wspomaga funkcjonowanie i wzrost komórek.
  Cena: 22,95 zł
 • SWANSON Astragalus Root 100 kapsułek

  Składnik suplement diety wspiera system immunologiczny, wspomaga zwiększenie wytrzymałości, wspiera regenerację tkanek.
  Cena: 16,49 zł
 • SWANSON Full Spectrum Bitter Melon 60 kapsułek

  Gorzki Melon, znany również jako Momordica, to jedno z ważniejszych ziół pochodzących z tradycyjnej medycyny ajurwerdyjskiej . Gorzki melon wspiera prawidłowy metabolizm glukozy i tradycyjnie wspiera utrzymania odpowiedniego poziomu cukru we krwi.
  Cena: 10,55 zł
 • SWANSON Glukozamina z Chondroityną 90 kapsułek

  Optymalne połączenie dwóch znanych składników, które dzięki efektowi synergii mocniej oddziaływają na stawy i chrząstki. Glukozamina jest to organiczny związek chemiczny pochodzenia naturalnego, który przyczynia się do odbudowy chrząstki stawowej.
  Cena: 61,65 zł
 • SWANSON Goji ekstrakt 60 kapsułek

  Jagody Goji były od wieków uznawane przez lokalnych mieszkańców za bogate źródło pożywienia z cennymi substancjami odżywczymi. Owoce są bogatym źródłem antyutleniaczy, polisacharydów oraz innych składników fito odżywczych.
  Cena: 26,78 zł
 • SWANSON L-lizyna 100 kapsułek

  L-lizyna jest jednym z 10 aminokwasów uznanych za niezbędne , które mogą być wytworzone przez organizm i muszą być dostarczone z pożywieniem.
  Cena: 17,34 zł
 • SWANSON witamina A & D 250 kapsułek żelowych

  Witamina A jest składnikiem barwnika wzrokowego występującego w siatkówce oka, pozwalającego widzieć po zmierzchu, pełni rolę przeciwutleniacza - bierze udział w regeneracji komórek i tkanek, zapewnia dobrą kondycję skóry. Witamina D reguluje przyswajanie i zużycie fosforu i wapnia, zapobiega ich nadmiernemu wydalaniu, zapewniając stałe stężenie tych...
  Cena: 18,99 zł