• SWANSON Albion Chelat Miedzi 60 kapsułek

  Suplement diety zawierający miedź, w formie kompleksu Albion.
  Cena: 13,40 zł
 • SWANSON Kelp 250 tabletek

  Jest to ekstrakt z alg morskich zawierających bardzo dużo jodu. Jod jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania tarczycy. Jest pierwiastkiem występującym przede wszystkim w rybach, które nie są spożywane w odpowiednich ilościach przez ludzi.
  Cena: 15,89 zł
 • SWANSON Astragalus Root 100 kapsułek

  Składnik suplement diety wspiera system immunologiczny, wspomaga zwiększenie wytrzymałości, wspiera regenerację tkanek.
  Cena: 17,17 zł
 • SWANSON Full Spectrum Bitter Melon 60 kapsułek

  Gorzki Melon, znany również jako Momordica, to jedno z ważniejszych ziół pochodzących z tradycyjnej medycyny ajurwerdyjskiej . Gorzki melon wspiera prawidłowy metabolizm glukozy i tradycyjnie wspiera utrzymania odpowiedniego poziomu cukru we krwi.
  Cena: 18,38 zł
 • SWANSON Pau d'Arco 100 kapsułek

  Preparat pozyskiwany jest z kory drzewa rosnącego w tropikalnych lasach Ameryki Południowej. Bardzo skutecznie reguluje poziom cukru we krwi (bardzo wyraźnie poprawia obraz krwi). Jest tez świetnym środkiem ułatwiającym trawienie. Pau D’Arco wzmaga odporność organizmu. 
  Cena: 21,17 zł
 • SWANSON Cat's Claw koci pazur 100 kapsułek

  Suplement diety Cat's Claw jest silnym ziołowym antyoksydantem wspierającym system trawienny. Koci pazur to roślina rosnąca w lasach tropikalnych Peru. Jak wykazały badania zioło to działa przeciwzapalnie, przeciwwirusowo oraz pobudza układ immunologiczny.
  Cena: 22,98 zł
 • SWANSON witamina A & D 250 kapsułek żelowych

  Witamina A jest składnikiem barwnika wzrokowego występującego w siatkówce oka, pozwalającego widzieć po zmierzchu, pełni rolę przeciwutleniacza - bierze udział w regeneracji komórek i tkanek, zapewnia dobrą kondycję skóry. Witamina D reguluje przyswajanie i zużycie fosforu i wapnia, zapobiega ich nadmiernemu wydalaniu, zapewniając stałe stężenie tych...
  Cena: 23,49 zł
 • SWANSON Witamina C 1000 mg z dziką różą 90 kapsułek

  Witamina C sprzyja produkcji kolagenu, substancji warunkującej wzrost i procesy naprawcze tkanek organizmu. Reguluje poziom cholesterolu we krwi i chroni organizm przed szkodliwymi substancjami. Przy dużych wysiłkach wzrasta zapotrzebowanie na witaminę C.
  Cena: 23,88 zł
 • SWANSON Albion Chelat Żelaza Ferrochel 180 kapsułek

  Chelat żelaza marki Albion zapewnia wysoką bioprzyswajalność. Uzupełnia niedobory żelaza, wspomaga procesy krwiotwórcze. Ponadto wspomaga funkcjonowanie i wzrost komórek.
  Cena: 25,17 zł
 • SWANSON Devils Claw - diabelski pazur 100 kapsułek

  Korzeń diabelskiego pazura (szponu) (Radix Harpagophyti) zawiera gorzkie irydoidy, cukry, sterole, kwasy fenolowe, tłuszcze i woski. Znajduje zastosowanie w schorzeniach reumatycznych, stanach zapalnych stawów i tkanki.
  Cena: 25,19 zł