• SPLAT Active wybielająca pasta do zębów 100 ml

  SPLAT Active wybielająca pasta do zębów z ekstraktem z ziół wzbogacona witaminami A+E. Szczególnie zalecana dla osób posiadających wrażliwe i podrażnione dziąsła.
  Cena: 16,00 zł
 • SPLAT Biocalcium remineralizująco - wybielająca pasta do zębów 100 ml

  Pasta do zębów wzmacniająca i rozjaśniająca szkliwo zębów. Połączenie medycznego hydroksyapatytu z aktywnym bio-calcium wzbogacone kwasami omega3 i witaminą D3 daje efekt szybkiej i wysoce skutecznej remineralizacji.
  Cena: 16,00 zł
 • SPLAT Blackwood silnie wybielająca czarna pasta do zębów 75 ml

  Pasta do zębów zaprojektowana z myślą o odważnych, silnych osobowościach. Obłędnie czarny kolor skutecznie czyści, bezpiecznie wybiela i bezwzględnie pielęgnuje zęby czerpiąc swoją moc z naturalnych źródeł.
  Cena: 36,00 zł
 • SPLAT Extreme White pasta do zębów 75 ml

  Pasta do zębów Splat EXTREME WHITE jest propozycją dla osób marzących o lśniącym, białym uśmiechu. Już po miesiącu stosowania uzyskasz wyraźnie bielsze zęby. Podczas prawidłowego procesu wybielania nie występuje ryzyko uszkodzenia szkliwa zębów.
  Cena: 36,00 zł
 • SPLAT Love malinowa pasta wybielająca z lukrecją 75 ml

  Splat Special Love iskrzaca malinowa miłość – pasta dedykowana dla osób zakochanych ma niepowtarzalny malinowy smak i piękny ciemnoróżowy kolor. Zapewnia wybielenie, świeży oddech na bardzo długo i znacznie podwyższona odporność jamy ustnej.
  Cena: 22,89 zł
 • SPLAT Maximum pasta do zębów 100 ml

  SPLAT Maximum pasta do zębów to onnowacyjna pasta do zębów z nanohydroksyapatytem, jonami cynku i ekstraktami z roślin przeznaczona do zmaksymalizowania efektu świeżości jamy ustnej, skutecznej ochrony przed próchnicą i wzmocnienia szkliwa.
  Cena: 24,00 zł
 • SPLAT Organic pasta do zębów bez fluoru 75 ml

  Pasta SPLAT Organic jest szczególnie polecana kobietom w ciąży i w trakcie karmienia dziecka piersią. Wzmacnia szkliwo zębów i działa ochronnie na dziąsła.
  Cena: 28,10 zł
 • SPLAT Sea Minerals wybielająca pasta do zębów 75 ml

  SPLAT Sea Minerals to pasta w żelu dla miłośników morza. Remineralizuje i wzmacnia szkliwo. Działa wzmacniająco również na dziąsła. Zawiera fluor.
  Cena: 28,10 zł
 • SPLAT Sensitive pasta wzmacniająca szkliwo zębów 100 ml

  SPLAT Sensitive to pasta do zębów wzmacniająca szkliwo i zmniejszająca nadwrażliwość. Połączenia działania hydroksyapatytu, olejków z rumianku, hiszpańskiej cytryny i kombinacji enzymu papaina z polydonem zapewniają wzmocnienie i wybielenie szkliwa oraz ochronę dziąseł.
  Cena: 16,00 zł
 • SPLAT UltraComplex pasta wybielająca do zębów wrażliwych 100 ml

  Splat Ultracomplex z rumiankiem dedykowany jest osobom, które chcą zachować naturalną biel uśmiechu a przy tym załagodzić objawy wrażliwych zębów. Zawarte w paście wapno ze skorupki jajek w połączeniu z hydroksyapatytem troszczy się o wzmocnienie szkliwa.
  Cena: 16,00 zł