• Cetaphil DA Ultra krem dla skóry suchej i wrażliwej 85 g

  Specjalistyczny dermokosmetyk, intensywnie nawilżający oraz uzupełniający brakujące w skórze lipidy. Jego 24-godzinne działanie zostało udowodnione badaniami klinicznymi. Dzięki swoim szczególnym właściwościom Cetaphil DA Ultra Krem intensywnie nawilżający został trzykrotnie nagrodzony przez specjalistów wyróżnieniem Perła Dermatologii Estetycznej.
  Cena: 31,98 zł
 • CETAPHIL Pro Oil Control Pianka do mycia 236 ml

  CETAPHIL Pro Oil Control Pianka do mycia to gruntownie przebadany dermokosmetyk, o udowodnionym klinicznie działaniu, rekomendowany przez specjalistów dermatologów do oczyszczania skóry przetłuszczającej się i skłonnej do trądziku.
  Cena: 49,90 zł
 • CETAPHIL Pro Oil Control krem nawilżająco - matujący SPF30 118 ml

  CETAPHIL Pro Oil Control krem rekomendowany przez specjalistów dermatologów do codziennej pielęgnacji skóry przetłuszczającej się, z trądzikiem młodzieńczym oraz wspomagająco przy terapii trądzikowej.
  Cena: 49,85 zł
 • CETAPHIL PRO Itch Control emulsja do mycia 295 ml

  Cetaphil PTRO Itch Control emulsja do mycia to preparat przeznaczony do codziennego mycia skóry dzieci i niemowląt. Opracowany dla skóry atopowej, suchej lub wrażliwej doskonale zastępuje tradycyjne środki myjące skutecznie łagodząc swędzenie i suchość skóry. Nie podrażnia.
  Cena: 34,18 zł