Iwostin Nurofen
 • CETAPHIL EM Emulsja micelarna do mycia 250 ml

  CETAPHIL EM to gruntownie przebadany dermokosmetyk rekomendowany do mycia skóry wrażliwej. Dzięki swoim szczególnym właściwościom Cetaphil EM do mycia został już siedmiokrotnie nagrodzony przez specjalistów wyróżnieniem Perła Dermatologii Estetycznej.
  Cena: 38,20 zł
 • Cetaphil DA Ultra krem dla skóry suchej i wrażliwej 85 g

  Specjalistyczny dermokosmetyk, intensywnie nawilżający oraz uzupełniający brakujące w skórze lipidy. Jego 24-godzinne działanie zostało udowodnione badaniami klinicznymi. Dzięki swoim szczególnym właściwościom Cetaphil DA Ultra Krem intensywnie nawilżający został trzykrotnie nagrodzony przez specjalistów wyróżnieniem Perła Dermatologii Estetycznej.
  Cena: 34,70 zł
 • Wyprzedaż!

  CETAPHIL Pro Oil Control Pianka do mycia 236 ml

  CETAPHIL Pro Oil Control Pianka do mycia to gruntownie przebadany dermokosmetyk, o udowodnionym klinicznie działaniu, rekomendowany przez specjalistów dermatologów do oczyszczania skóry przetłuszczającej się i skłonnej do trądziku.
  Cena: 40,50 zł
 • Cetaphil PS lipoaktywny krem nawilżający 100 g

  Specjalistyczny preparat, który chroni i regeneruje skórę uszkodzoną w przebiegu schorzeń dermatologicznych i po zabiegach medycyny estetycznej. Dzięki swoim szczególnym właściwościom Cetaphil PS Lipoaktywny Krem nawilżający został dwukrotnie nagrodzony przez specjalistów wyróżnieniem Perła Dermatologii Estetycznej.
  Cena: 35,50 zł
 • Cetaphil MD Dermoprotektor balsam do twarzy i ciała 250 ml

  Specjalistyczny dermokosmetyk, który powoduje głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry.
  Cena: 38,40 zł
 • Cetaphil MD Dermoprotektor balsam do twarzy i ciała 236 ml (opakowanie z pompką)

  Specjalistyczny dermokosmetyk, który powoduje głębokie i długotrwałe nawilżenie skóry. Dzięki swoim szczególnym właściwościom Cetaphil MD Dermoprotektor Balsam do twarzy i ciała został już pięciokrotnie nagrodzony przez specjalistów wyróżnieniem Perła Dermatologii Estetycznej.
  Cena: 38,11 zł
 • Cetaphil EM emulsja do mycia 236ml (+pompka)

  Gruntownie przebadany dermokosmetyk rekomendowany do mycia skóry wrażliwej. Dzięki swoim szczególnym właściwościom Cetaphil EM Do mycia został już siedmiokrotnie nagrodzony przez specjalistów wyróżnieniem Perła Dermatologii Estetycznej. Seria Cetaphil otrzymała również godło Odkrycie Roku ogólnopolskiego konkursu Laur Klienta 2011.
  Cena: 37,99 zł
 • CETAPHIL Pro Oil Control krem nawilżająco - matujący SPF30 118 ml

  CETAPHIL Pro Oil Control krem rekomendowany przez specjalistów dermatologów do codziennej pielęgnacji skóry przetłuszczającej się, z trądzikiem młodzieńczym oraz wspomagająco przy terapii trądzikowej.
  Cena: 50,00 zł
 • CETAPHIL PRO Itch Control emulsja do mycia 295 ml

  Cetaphil PTRO Itch Control emulsja do mycia to preparat przeznaczony do codziennego mycia skóry dzieci i niemowląt. Opracowany dla skóry atopowej, suchej lub wrażliwej doskonale zastępuje tradycyjne środki myjące skutecznie łagodząc swędzenie i suchość skóry. Nie podrażnia.
  Cena: 38,50 zł
 • CETAPHIL PRO Itch Control balsam do nawilżania twarzy i ciała 295 ml

  CETAPHIL PRO Itch Control to preparat do codziennego nawilżania oraz ochrony skóry twarzy i ciała. Przynosi szybką i długotrwałą ulgę dla suchej i swędzącej skóry, która pozostaje delikatna i gładka dzięki jego lekkiej kremowej konsystencji.
  Cena: 38,79 zł