Iwostin Nurofen
 • ZIAJA Ziajka żel do zębów dla dzieci bez fluoru 50 ml

  ZIAJA Ziajka żel do zębów dla dzieci bez fluoru w bardzo łagodny sposób czyści zęby i zapewnia efekt długotrwałej świeżości.
  Cena: 4,80 zł
 • Corega Super Mocny krem mocujący do protez zębowych mocno miętowy 40 ml

  COREGA Super Mocny, mocno miętowy zapewnia mocne, długotrwałe utrzymanie protezy zębowej. Uszczelnia protezę i zapobiega dostawaniu się resztek pokarmu pod jej powierzchnię. Krem ma świeży miętowy smak i odświeża oddech. Zwiększa komfort użytkowania protezy nawet gdy jest ona dobrze dopasowana.
  Cena: 13,90 zł
 • Lacalut pasta do zebów dla dzieci w wieku 4-8 lat 50 ml

  Pasta do zębów Lacalut została opracowana dla dzieci w wieku 4-8 lat. Mineralizacja aminofluorkiem powoduje szybkie wbudowanie fluoru w szkliwo, dzięki czemu zęby stają się mocniejsze i bardziej odporne na próchnicę. Kompleksowa ochrona zębów w okresie ich zmiany z mlecznych na stałe. Data ważności: 30.11.2018
  Cena: 9,30 zł
 • Lacalut pasta do zębów mlecznych dla dzieci do 4 lat 50 ml

  Lacalut to pasta chroniąca zęby mleczne przed próchnicą dla dzici do lat 4. Nie zawiera cukru. Zawiera aminofluorek  i witaminy A i E. Dwukierunkowa, kompleksowa ochrona zębów mlecznych i dziąseł przed próchnicą. Skutecznie chroni zęby mleczne przed próchnicą dzięki zawartości aminofluorku (olaflur). Delikatnie czyści wrażliwe zęby małych dzieci oraz...
  Cena: 8,79 zł
 • Natur-Sept gardło 18 pastylek do ssania

  Natur-Sept Gardło, to pastylki do ssania, które zawierają składniki o właściwościach łagodzących podrażnienia błony śluzowej gardła w przypadku występowania infekcji i podrażnień. Ponadto pastylki Natur-Sept działają także odświeżająco.
  Cena: 8,70 zł
 • Krótka data

  ZIAJA Ziajka pasta do zębów dla dzieci bez fluoru z xylitolem 50 ml

  Pasta dla dzieci bez fluoru z xylitolem.
  Cena: 4,10 zł
 • Sachol żel 10 g

  Lek wykazuje połączone działanie składników: przeciwzapalne, przeciwbólowe i odkażające miejscowo.
  Cena: 16,90 zł
 • Argentin T spray do gardła 20 ml

  Preparat wspomagający leczenie stanów zapalnych gardła, spowodowanych przez infekcje bakteryjne i wirusowe.
  Cena: 15,35 zł
 • ELGYDIUM BABY szczoteczka do zębów dla dzieci do 2 miękka lat 1 sztuka

  Elgydium Baby do zębów dla dzieci w wieku do 2 lat. Zaokraglone włókna delikatne dla zębów i dziąseł. Nakladka na główke zapewniająca higienę szczoteczki. Rączka szczoteczki dostosowana do dłoni dziecka.
  Cena: 8,79 zł
 • Tantum Verde płyn do płukania jamy ustnej i gardła 240 ml

  Lek Tantum Verde roztwór do płukania jamy ustnej i gardła zawiera substancję czynną – benzydaminę, należąca do indolowych niesteroidowych leków przeciwzapalnych do stosowania miejscowego i ogólnego.
  Cena: 19,90 zł