• HIT CENOWY

  Lacalut Aktiv pasta do zębów przeciw paradontozie 75 ml

  Pasta do zębów Lacalut Aktiv to pasta polecana do codziennej higieny jamy ustnej i zębów, w szczególności dla osób mających problemy z dziąsłami oraz objawami chorób przyzębia, w tym paradontozy. Zapobiega krwawieniu dziąseł i parodontozie, a także chroni zęby przed próchnicą. Zmniejsza odczyn zapalny tkanek przyzębia, krwawienie i wysięki oraz...
  Cena: 9,50 zł
 • Lacalut pasta do zebów dla dzieci w wieku 4-8 lat 50 ml

  Pasta do zębów Lacalut została opracowana dla dzieci w wieku 4-8 lat. Mineralizacja aminofluorkiem powoduje szybkie wbudowanie fluoru w szkliwo, dzięki czemu zęby stają się mocniejsze i bardziej odporne na próchnicę. Kompleksowa ochrona zębów w okresie ich zmiany z mlecznych na stałe.
  Cena: 9,82 zł
 • Zestaw: Lacalut Aktiv pasta do zębów przeciw paradontozie 75 ml + szczoteczka do zębów GRATIS

  W skład zestawu wchodzą: Lacalut Aktiv pasta do zębów przeciw paradontozie 75 ml miękka szczoteczka do zębów Lacalut Aktiv 1 szt.
  Cena: 10,65 zł
 • Parodontax Fluoride pasta do zębów 75 ml

  Parodontax to ziołowa pasta do zębów o złożonej formule, zawierająca kompozycję pięciu leczniczych ziół (jeżówka, rumianek, szałwia, mirra, ratania), działających zapobiegawczo oraz łagodnych składników mineralnych jak wodorowęglan sodowy.
  Cena: 13,00 zł
 • Parodontax Classic pasta do zębów 75 ml

  Specjalistyczna pasta do zębów zawierająca unikalną kombinację soli mineralnych i naturalnych wyciagów z ziół: jeżówki, rumianku, szałwii, mirry, ratani oraz mięty. Gwarantuje skuteczne zapobieganie i leczenie podrażnionych dziąseł i chorób przyzębia. Nie zawiera fluoru.
  Cena: 13,00 zł
 • ELGYDIUM Whitening wybielająca pasta do zębów 75 ml

  Elgydium Wybielająca pasta do zębów zawiera wysoko rozdrobnione cząstki dwuwęglanu sodu oraz składnik roślinny w postaci porostu islandzkiego. Dzięki połączeniu dwóch skutecznych składników pasta penetruje nawet najmniejsze szczeliny szkliwa, łagodnie polerując i głęboko doczyszczając szkliwo.
  Cena: 13,99 zł
 • ELMEX żel do fluoryzacji 25 g

  ELMEX żel do fluoryzacji o wysokiej zawartości fluoru może być stosowany do intensywnej profilaktyki próchnicy. Żel  fluoryzuje, remineralizuje zdemineralizowane szkliwo zębów oraz wzmacnia je na długi czas.
  Cena: 21,40 zł