• COLGATE Triple Action pasta do zębów 75 ml

  Colgate Triple Action zawiera fluor oraz specjalne cząsteczki czyszczące, które czyszczą nie tylko powierzchnie zębów, ale i przestrzenie między zębowe, delikatnie usuwają przebarwienia i odświeżają całą jamę ustną.
  Cena: 2,99 zł
 • ZIAJA MAZIAJKI Pasta do zębów z fluorem dla dzieci 6+ 50 ml

  Pasta z fluorem dla dzieci od 6 roku życia do mycia zębów mlecznych, „ szóstek” i wyrzynających się nowych zębów stałych.
  Cena: 3,68 zł
 • HIT CENOWY

  SENSODYNE FLUORIDE pasta do zębów z fluorkiem 75 ml

  Specjalistyczna pasta z fluorem dla nadwrażliwych zębów. Zawarte w niej jony potasu przenikają do odsłoniętych kanalików zębiny, redukując wrażliwość zakończeń nerwowych na ból. Sensodyne zawiera także fluorek, który wzmacnia szkliwo.
  Cena: 6,49 zł
 • HIT CENOWY

  Lacalut Aktiv pasta do zębów przeciw paradontozie 75 ml

  Pasta do zębów Lacalut Aktiv to pasta polecana do codziennej higieny jamy ustnej i zębów, w szczególności dla osób mających problemy z dziąsłami oraz objawami chorób przyzębia, w tym paradontozy. Zapobiega krwawieniu dziąseł i parodontozie, a także chroni zęby przed próchnicą. Zmniejsza odczyn zapalny tkanek przyzębia, krwawienie i wysięki oraz...
  Cena: 9,50 zł
 • Lacalut pasta do zebów dla dzieci w wieku 4-8 lat 50 ml

  Pasta do zębów Lacalut została opracowana dla dzieci w wieku 4-8 lat. Mineralizacja aminofluorkiem powoduje szybkie wbudowanie fluoru w szkliwo, dzięki czemu zęby stają się mocniejsze i bardziej odporne na próchnicę. Kompleksowa ochrona zębów w okresie ich zmiany z mlecznych na stałe.
  Cena: 9,82 zł
 • Zestaw: Lacalut Aktiv pasta do zębów przeciw paradontozie 75 ml + szczoteczka do zębów GRATIS

  W skład zestawu wchodzą: Lacalut Aktiv pasta do zębów przeciw paradontozie 75 ml miękka szczoteczka do zębów Lacalut Aktiv 1 szt.
  Cena: 10,65 zł
 • Corega pasta 2w1 do mycia protez zębowych i zębów 75ml

  Teraz wystarczy Pasta 2w1 do mycia protez zębowych i zębów Corega. Pasta dokładnie oczyszcza i przyjemnie odświeża.
  Cena: 10,85 zł
 • Parodontax Fluoride pasta do zębów 75 ml

  Parodontax to ziołowa pasta do zębów o złożonej formule, zawierająca kompozycję pięciu leczniczych ziół (jeżówka, rumianek, szałwia, mirra, ratania), działających zapobiegawczo oraz łagodnych składników mineralnych jak wodorowęglan sodowy.
  Cena: 13,00 zł
 • Parodontax Classic pasta do zębów 75 ml

  Specjalistyczna pasta do zębów zawierająca unikalną kombinację soli mineralnych i naturalnych wyciagów z ziół: jeżówki, rumianku, szałwii, mirry, ratani oraz mięty. Gwarantuje skuteczne zapobieganie i leczenie podrażnionych dziąseł i chorób przyzębia. Nie zawiera fluoru.
  Cena: 13,00 zł
 • ELMEX pasta do zębów przeciw próchnicy 75 ml

  Pasta Elmex jest to pasta, która skutecznie chroni przed prócnicą. Aminofluorek zawarty w paście w ciągu kilku sekund wbudowuje się w szkliwo zęba oraz je utwardza. Dzięki swojej szczególnej aktywności powierzchniowej aminofluorek tworzy również ściśle przylegającą, jednolitą warstwę ochronną na wszystkich powierzchniach zębów.
  Cena: 14,49 zł