Iwostin Nurofen
 • Biała Perła System 10 dni 3-fazowa formuła 1 zestaw

  Biała Perła System 10 dni 3-fazowa formuła to nowa propozycja z serii biała perła® znanej ze specjalistycznych produktów do wybielania zębów w warunkach domowych. Jest to pierwszy na rynku polskim preparat oparty o 3-fazową enzymatyczną formułę wybielającą. SYSTEM oferuje krótką, kompleksową i skuteczną kurację oraz bardzo wygodną formę stosowania.
  Cena: 56,85 zł
 • BIAŁA PERŁA pasta do zębów dla palaczy 75 ml

  Biała Perła pasta dla palaczy wybiela zęby poprzez specjalnie opracowany skład, zawierający zwiększoną dawkę enzymu (oksydaza glukozy) oraz olejek eteryczny (metyl salicylate) . Dzięki temu doskonale usuwa przebarwienia na zębach i w szkliwie – zwłaszcza powstałe od dymu papierosowego – zachowując przy tym łagodne działanie na szkliwo.
  Cena: 17,00 zł
 • Lacalut White wybielająca pasta do zebów 75 ml

  Lacalut White to wybielająca pasta do zębów, która przywracająca zębom naturalną biel i mineralizująca szkliwo. Delikatnie usuwa nalot i chroni przed tworzeniem się kamienia nazębnego. Łagodnie usuwa przebarwienia powstałe od nikotyny, herbaty i innych produktów . Zapewnia świeżość w jamie ustnej.
  Cena: 14,90 zł
 • Lacalut Fluor pasta do zębów przeciw próchnicy i kamieniowi nazębnemu 75 ml

  Lacalut Fluor chroni zęby przed próchnica i zapobiega powstawaniu kamienia nazębnego. Zawiera fluorek sodu i amino fluorek zwiększające odporność uzębienia na próchnicę oraz diglukonian chlorheksydyny, który działa bakteriostatycznie.
  Cena: 14,90 zł
 • Lacalut pasta do zebów dla dzieci w wieku 4-8 lat 50 ml

  Pasta do zębów Lacalut została opracowana dla dzieci w wieku 4-8 lat. Mineralizacja aminofluorkiem powoduje szybkie wbudowanie fluoru w szkliwo, dzięki czemu zęby stają się mocniejsze i bardziej odporne na próchnicę. Kompleksowa ochrona zębów w okresie ich zmiany z mlecznych na stałe. Data ważności: 30.11.2018
  Cena: 9,30 zł
 • Lacalut pasta do zębów mlecznych dla dzieci do 4 lat 50 ml

  Lacalut to pasta chroniąca zęby mleczne przed próchnicą dla dzici do lat 4. Nie zawiera cukru. Zawiera aminofluorek  i witaminy A i E. Dwukierunkowa, kompleksowa ochrona zębów mlecznych i dziąseł przed próchnicą. Skutecznie chroni zęby mleczne przed próchnicą dzięki zawartości aminofluorku (olaflur). Delikatnie czyści wrażliwe zęby małych dzieci oraz...
  Cena: 8,79 zł
 • Krótka data

  ZIAJA Ziajka pasta do zębów dla dzieci bez fluoru z xylitolem 50 ml

  Pasta dla dzieci bez fluoru z xylitolem.
  Cena: 4,10 zł
 • Biała Perła Plus Krystaliczna Biel pasta do zębów wybielająca 75 ml

  Pasta do zębów biała perła Krystaliczna Biel spełnia wysokie oczekiwania estetyczne łącząc działanie wybielające z efektywnym połyskiem zębów po każdym użyciu. Specjalna formuła wybiela usuwając wszelkie zanieczyszczenia zawarte w szkliwie oraz nadaje połysk pokrywając szkliwo drobinami krystalicznej bieli.
  Cena: 19,54 zł
 • ELMEX żel do fluoryzacji 25 g

  ELMEX żel do fluoryzacji o wysokiej zawartości fluoru może być stosowany do intensywnej profilaktyki próchnicy. Żel  fluoryzuje, remineralizuje zdemineralizowane szkliwo zębów oraz wzmacnia je na długi czas.
  Cena: 23,49 zł
 • Zestaw: Lacalut Aktiv pasta do zębów przeciw paradontozie 75 ml + szczoteczka do zębów GRATIS

  W skład zestawu wchodzą:Lacalut Aktiv pasta do zębów przeciw paradontozie 75 ml miękka szczoteczka do zębów Lacalut Aktiv 1 szt.
  Cena: 12,70 zł