• Orofar MAX 30 pastylek do ssania

  Lek Orofar MAX ma postać pastylek do ssania. Stosowany jest w miejscowym leczeniu antyseptycznym stanów zapalnych gardła i jamy ustnej, a także łagodzeniu dolegliwości bólowych w tych stanach. Zawarte w leku olejki miętowe i lewomentol nadają pastylkom miętowy smak.
  Cena: 23,90 zł
 • Rumianek Fix 30 saszetek

  Napar Rumianek Fix z koszyczka rumianku stosuje się doustnie jako tradycyjny środek w dolegliwościach pokarmowych, tj. zaburzeniach trawienia, w umiarkowanych kurczach w obrębie jamy brzusznej, uczuciu pełności lub wzdęciach, w nadmiernym gromadzeniu gazów. Zewnętrznie jako tradycyjny środek: w umiarkowanych stanach zapalnych oraz podrażnieniach skóry i...
  Cena: 4,28 zł
 • Dentosept A płyn do stosowania w jamie ustnej 25 ml

  W skład leku Dentosept A wchodzi wyciąg etanolowy złożony z koszyczka rumianku, kory dębu, liści szałwii, ziela arniki, kłącza tataraku, ziela mięty pieprzowej, ziela tymianku oraz benzokaina. Lek stosowany jest tradycyjnie jako środek o działaniu znieczulającym, przeciwzapalnym, przeciwbakteryjnym i odkażającym.
  Cena: 9,78 zł
 • Chlorchinaldin VP 2 mg 40 tabletek do ssania

  Chlorchinaldin VP 2 mg w tabletkach do ssania skutecznie zwalcza przyczyny zakażenia gardła i jamy ustnej. Jego stosowanie zalecane jest również podczas antybiotykoterpaii, gdyż lek ma działanie przeciwgrzybiczne. Ssanie tabletek zwiększa zaś przepływ śliny , zapobiegając wysuszaniu śluzówki i ułatwiając oczyszczanie zainfekowanych tkanek.  
  Cena: 14,90 zł
 • Dentosept płyn do stosowania w jamie ustnej 100 ml

  Płyn Dentosept stosuje się w zapaleniu dziąseł i jamy ustnej (w tym w zapaleniu języka), powierzchniowym zapaleniu przyzębia, a także w skłonności do krwawienia z dziąseł i pomocniczo w parodontozie jako środek ściągający.
  Cena: 13,29 zł
 • Krótka data

  Hascosept Forte aerozol do stosowania w jamie ustnej 30 ml

  Substancją czynną leku jest chlorowodorek benzydaminy, który działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo. Hascosept Forte stosowany miejscowo działa znieczulająco i odkażająco. Wskazany w leczeniu objawów (ból, zaczerwienienie, obrzęk, afty) związanych ze stanem zapalnym jamy ustnej i gardła.
  Cena: 13,54 zł
 • Hascosept płyn do stosowania w jamie ustnej 100 g

  Płyn do stosowania w jamie ustnej, stosowany miejscowo działa znieczulająco i odkażająco.
  Cena: 12,99 zł
 • Glimbax 0,74 mg / ml roztwór do płukania jamy ustnej i gardła 200 ml

  Glimbax zawiera jako substancję czynną diklofenak, który jest niesteroidowym lekiem przeciwzapalnym (NLPZ). Preparat jest wskazany w miejscowym, objawowym leczeniu stanów zapalnych błony śluzowej jamy ustnej i gardła (np. leczenie objawów zapalenia dziąseł, zapalenia jamy ustnej, zapalenia gardła, podrażnienia mechanicznego oraz w stanach po zabiegach...
  Cena: 21,99 zł
 • Anaftin Gel na afty 8 ml

  Żel łagodzi ból wywołany przez niewielkie zmiany w jamie ustnej, np. afty oraz zmiany spowodowane noszeniem aparatów ortodontycznych lub złym dopasowaniem protez.
  Cena: 13,37 zł
 • Anaftin Spray na afty 15 ml

  Wyrób medyczny stosowany w przypadku niewielkich zmian w jamie ustnej, np. aft, czy w przypadku uszkodzeń, wywołanych noszeniem aparatów ortodontycznych lub nieodpowiednio dopasowanych protez.
  Cena: 21,15 zł