• Corega Tabs Bio Formula tabletki do oczyszczania protez 1 sztuka

  Tabletki czyszczące do protez zębowych Corega zapewniają bezpieczną i efektywną pielęgnację protezy zębowej. Składnik zmniejszający napięcie powierzchniowe oraz aktywny tlen pozwalają środkom czyszczącym i enzymom rozkładającym płytkę nazębną dotrzeć do najbardziej niedostępnych części protezy.
  Cena: 0,35 zł
 • Corega Super Mocny krem mocujący do protez zębowych 40 g

  Krem mocujący do protez zębowych COREGA Super Mocny zapewnia mocne, długotrwałe utrzymanie protezy zębowej i poprawia jej stabilność. Uszczelnia protezę i zapobiega dostawaniu się resztek pokarmu pod jej powierzchnię. Preparat zwiększa siłę zgryzu i pozwala spożywad „trudne pokarmy”. Krem ma miętowy smak i zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
  Cena: 10,95 zł
 • Protefix proszek mocujący do protez 20 g

  Protefix ®  proszek mocujący do protez odznacza się dużą siłą mocowania przez wiele godzin. Jest bardzo skuteczny również przy niewystarczającym wydzielaniu śliny. Stosuje się go na wilgotną protezę. Jest wygodny w stosowaniu i bardzo wydajny, oraz ma neutralny smak. Składa się w 100% z naturalnego związku – alginatu sodowego uzyskiwanego z alg morskich.
  Cena: 11,22 zł
 • Corega pasta 2w1 do mycia protez zębowych i zębów 75 ml

  Teraz wystarczy Pasta 2w1 do mycia protez zębowych i zębów Corega. Pasta dokładnie oczyszcza i przyjemnie odświeża.
  Cena: 11,50 zł
 • Dentosept A mini ulga na afty, pleśniawki i bolesne ząbkowanie spray 30 ml

  Preparat Dentosept A mini jest polecany, gdy właściwa higiena jamy ustnej odgrywa znaczącą rolę w utrzymaniu błony śluzowej w odpowiedniej kondycji, np. w przypadku podrażnień spowodowanych: aftami, pleśniawkami, bolesnym ząbkowaniem, noszeniem aparatów ortodontycznych oraz innymi dolegliwościami np. swędzeniem i pieczeniem dziąseł u najmłodszych.
  Cena: 11,89 zł
 • Baikadent żel do jamy ustnej 15 g

  BAIKADENT jest to żel do stosowania na dziąsła w chorobach przyzębia. Stosowanie preparatu poprawia stan dziąseł.
  Cena: 12,36 zł
 • Corega Ochrona Dziąseł krem mocujący do protez zębowych 40 g

  Specjalna formuła produktu Corega Ochrona Dziąseł zapewnia trwałe umocowanie protezy przez cały dzień, bez ryzyka podrażnienia szczególnie wrażliwych dziąseł.
  Cena: 12,45 zł
 • Protefix Higiena pasta czyszcząca do protez 75 ml

  Pasta czyszcząca do protez Protefix ®  HIGIENA  (75 ml) dzięki odpowiedniemu składowi działa antybakteryjnie, zapewnia higieniczną czystość i świeżość protezy, nie rysuje jej powierzchni. Po każdym większym posiłku protezę powinno się wyjąć i jak najszybciej oczyścić z resztek pokarmu. Protezę należy czyścić odpowiednią  szczoteczką  do protez np....
  Cena: 12,62 zł
 • Protefix krem mocujący do protez z aloesem 40 ml

  Od ponad 50 lat marka Protefix ®  jest symbolem jakości i niezawodności wśród preparatów do mocowania protez. Wszystkie kremy mocujące Protefix  posiadają sprawdzone formuły bez cynku   i wobec tego mogą być stosowane bezpiecznie, również kilka razy dziennie, co jest zalecane ze względów higienicznych (mycie protezy po każdym posiłku). 
  Cena: 14,87 zł
 • Protefix krem mocujący do protez 47 g

  Krem mocujacy Protefix jest bardzo skuteczny w przypadku wiekszości problemów z mocowaniem protezy. Odznacza się dużą siłą mocowania przez cały dzień, zarówno w warunkach utrudnionej przyczepności jak i przy intensywnej produkcji śliny. Działa na mokro. Kompozycja 2 polimerów pozwala na wiązanie wody i natychmiastowe działanie bez osuszania protezy.
  Cena: 15,80 zł