• COLGATE Classic Deep Clean medium szczoteczka do zębów 1 szt.

  Specjalnie wyprofilowane zakończenia włókien chronią wrażliwe dziąsła oraz szkliwo przed uszkodzeniem podczas szczotkowania zębów. Główka w kształcie rombu łatwo dociera do zębów trzonowych, sprawiając, że szczoteczka Colgate Plus myje je skutecznie. Dzięki wąskiej szyjce szczoteczka łatwo dociera do trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej.
  Cena: 4,15 zł
 • COLGATE Extra Clean medium szczoteczka do zębów 1 szt.

  COLGATE Extra Clean medium szczoteczka do zębów dzięki przednim dłuższym włóknom szczoteczka skutecznie myje tylne zęby. Włókna szczoteczki w kształcie półokręgu pomagają usuwać osad nazębny z każdego miejsca na zębie. Powierzchnia do czyszczenia języka pomaga usuwać bakterie.
  Cena: 4,15 zł
 • COLGATE Double Action medium szczoteczka do zębów 1 szt.

  Doskonałe szczoteczki do zębów o tradycyjnym kształcie główki i pewnej rękojeści doskonale i skutecznie czyszczą zęby i przestrzenie pomiędzy nimi. Duża główko szybko i skutecznie czyści i pielęgnuje Twój zdrowy uśmiech.
  Cena: 4,15 zł
 • JORDAN Advanced Medium szczoteczka do zębów średnia

  Jordan Advanced z pochylonymi włóknami o zróżnicowanej długości dokładniej czyszczą przestrzenie międzyzębowe. Włókna na końcu szczoteczki są dłuższe specjalnie po to, aby mogły dotrzeć do trudno dostępnych miejsc.
  Cena: 6,49 zł
 • Lacalut Aktiv miękka szczoteczka do zębów 1 szt.

  Lacalut Aktiv miękka szczoteczka do zębów stworzona i przeznaczona jest specjalnie dla osób dla osób z problemami dziąseł, parodontozy.
  Cena: 8,00 zł
 • Protefix podściółki mocujące żuchwę 30 sztuk

  Podściółki mocujące Protefix to krążki delikatnej i cienkiej ligniny nasączonej alginatem sodu o właściwościach adhezyjnych (mocujących). Mogą być stosowane w pierwszym okresie przystosowywania się do nowej protezy. Pozwalają na redukowanie ucisku nowej protezy.
  Cena: 18,61 zł