• SENSODYNE WHITENING pasta do zebów 75 ml

  Specjalistyczna wybielająca zęby pasta Sensodyne z fluorem dla nadwrażliwych zębów.
  Cena: 17,15 zł
 • Eludril Classic płyn do płukania jamy ustnej 500 ml

  Płyn Eludril Classic zawiera składniki, które mają właściwości oczyszczające. Pomagają utrzymać prawidłową higienę jamy ustnej, zapobiegając tworzeniu płytki nazębnej i kamienia nazębnego.
  Cena: 42,90 zł
 • Krótka data

  Biała Perła Biel i Ochrona pasta wybielająca do zębów 75 ml

  Biała Perła PASTA DO ZĘBÓW wybiela zęby poprzez specjalnie opracowany skład zawierający enzym. Dzięki temu łagodnie usuwa przebarwienia na zębach i w szkliwie, powstałe od kawy, herbaty, dymu papierosowego i innych produktów. Pasta pozwala na przywrócenie i zachowanie naturalnej bieli zębów oraz wspomaga remineralizację szkliwa.
  Cena: 14,33 zł
 • Krótka data

  Biała Perła System 5 dni 1-fazowa formuła 1 zestaw

  Biała Perła System 5 dni 1-fazowa formuła to intensywne wybielanie w warunkach domowych oparte o nowoczesną 1-fazową formułę wybielania oksydacyjnego. Biała Perła® SYSTEM 5 DNI umożliwia przywrócenie zębom naturalnej bieli w krótkim czasie poprzez aplikacje żelu w indywidualnie formowanych aplikatorach.
  Cena: 62,90 zł
 • SENSODYNE PRO SZKLIWO pasta do zębów delikatne wybielanie 75 ml

  Pasta ProSzkliwo ma unikalną formulację. Minerały wnikają głęboko w powierzchnię szkliwa, skutecznie je wzmacniając i utwardzając.
  Cena: 14,45 zł
 • SPLAT Extreme White pasta do zębów 75 ml

  Pasta do zębów Splat EXTREME WHITE jest propozycją dla osób marzących o lśniącym, białym uśmiechu. Już po miesiącu stosowania uzyskasz wyraźnie bielsze zęby. Podczas prawidłowego procesu wybielania nie występuje ryzyko uszkodzenia szkliwa zębów.
  Cena: 34,00 zł