Iwostin Nurofen
 • Oscillococcinum granulki 1 g x 6 dawek

  Oscillococcinum to homeopatyczny lek stosowany leczniczo - podczas grypy i przeziębienia oraz zapobiegawczo - w okresie zwiększonej zachorowalności na grypę. Stosowany systematycznie w okresie jesienno-zimowym oraz w czasie zwiększonej liczby zachorowań pozwala zmniejszyć ryzyko infekcji.
  Cena: 17,60 zł
 • Camilia roztwór doustny 1 ml x 30 minimsów

  Camilia® jest lekiem w postaci bezsmakowego, bezbarwnego płynu nie zawierającego cukru. Poza opisanymi wcześniej składnikami zawiera wyłącznie wodę oczyszczoną, nie zawiera konserwantów ani barwników. Jest lekiem łatwym w użyciu, nie wymagającym dotykania  kontaktu z bolącym dziąsłem, w przeciwieństwie do tradycyjnych leków w postaci żelu, a przez to...
  Cena: 57,90 zł
 • Heel Viburcol Compositum czopki 12 sztuk

  Viburcol to homeopatyczne czopki działające wspomagająco w stanach niepokoju u niemowląt i małych dzieci przebiegających z gorączką lub bez gorączki, występujących w przebiegu np.: ząbkowania, kolki niemowlęcej lub przeziębienia. Preparat charakteryzuje bezpieczny, naturalny skład, łagodny w działaniu.
  Cena: 20,40 zł
 • HEEL Engystol 50 tabletek

  Engystol to lek przeciwwirusowy i immunokorekcyjny o potwierdzonym działaniu. Engystol® wspiera organizm w walce z infekcjami górnych dróg oddechowych, takimi jak przeziębienie.
  Cena: 23,00 zł
 • HEEL Vomitusheel krople 30 ml

  Vomitusheel to złożony lek homeopatyczny o naturalnym składzie. Głównym przeznaczeniem preparatu w formie kropel doustnych jest wspomaganie organizmu w przypadku nudności.
  Cena: 31,70 zł
 • HEEL Traumeel S maść 50 g

  Traumeel® S łagodzi ból i obrzęk oraz redukuje zapalenie  w przypadku urazów, drobnych kontuzji (np. stłuczenia, krwiaki, siniaki), naciągnięć i przeciążeń mięśni, więzadeł i ścięgien oraz przy bólach mięśni i stawów. Lek ten działa w oparciu o składniki roślinne i mineralne  w sposób odmienny od leków przeciwbólowych i niesteroidowych leków...
  Cena: 23,00 zł
 • HEEL Traumeel S żel 50 g

  HEEL Traumeel S żel to homeopatyczny produkt leczniczy złożony stosowany wspomagająco po urazach takich, jak skręcenia stawów oraz w łagodnych dolegliwościach bólowych mięśni i stawów.
  Cena: 25,40 zł
 • HEEL Nux Vomica krople 30 ml

  Heel Nux Vomica to homeopatyczny produkt złożony, przeznaczony do stosowania wspomagająco w łagodnych dolegliwościach trawiennych (wzdęcia, odbijania).
  Cena: 30,40 zł
 • HEEL Nervoheel N 50 tabletek

  Nervoheel to homeopatyczny produkt złożony stosowany wspomagająco w łagodnych stanach napięcia nerwowego. Naturalny skład zapewnia bezpieczeństwo stosowania.
  Cena: 22,20 zł
 • HEEL Euphorbium S aerozol na katar 20 g

  Euphorbium S to aerozol łagodzący katar na tle wirusowym, bakteryjnym i alergicznym. Działa na objawy i przyczynę nieżytu nosa.
  Cena: 22,40 zł