• Olbas Oil płyn do inhalacji parowej 10 ml

  Olbas Oil oparty jest na recepturze zawierającej naturane olejki eteryczne i jest przeznaczony do przeprowadzania inhalacji parowej. Preparat łagodzi objawy przeziębienia i zapalenia zatok przynosowych.
  Cena: 10,10 zł
 • EkaMedica olej z pestek moreli 100 ml

  EkaMedica olej z pestek moreli tłoczony na zimno zawiera m.in. kwasy nienasycone oleinowy i linolowy, które dzięki swoim właściwościom obniżają poziom cholesterolu.
  Cena: 11,20 zł
 • EkaMedica olej konopny 100 ml

  W Polsce konopie siewne (Cannabis sativa L.) znane były już w czasach prasłowiańskich, jako „magiczne ziele”. Prócz wykorzystywania jej w obrzędach mistycznych i kulturowych, miała ona duże znaczenie gospodarcze i lecznicze. Z łodyg wykonywano wytrzymałe liny i solidne tkaniny, a z nasion wyciskano oleje.
  Cena: 11,45 zł
 • EkaMedica olej z pestek dyni 100 ml

  EkaMedica olej z pestek dyni charakteryzuje się bogatym, orzechowym smakiem i ciemnozielonym kolorem. Olej otrzymuje się w procesie tłoczenia surowych pestek dyni. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, w tym linolowy, oleinowy i palmitooleinowy.
  Cena: 13,60 zł
 • EkaMedica olej z nasion wiesiołka 100 ml

  EkaMedica olej z nasion wiesiołka tłoczony na zimno jest zasobny w niezbędne, nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) – zawierają 70% kwasu linolowego (LA) i kwas gamma-linolenowy (GLA).
  Cena: 18,67 zł
 • EkaMedica olejek pichtowy 50 ml

  EkaMedica olejek pichtowy produkuje się tylko z młodych pędów jodły syberyjskiej (Abies sibirica), zawierających unikalne substancje i olejki eteryczne.
  Cena: 23,35 zł
 • EkaMedica olejek z owoców rokitnika zwyczajnego 50 ml

  EkaMedica olejek z owoców rokitnika zwyczajnego zawiera cenne nienasycone kwasy tłuszczowe m.in.: linolowy, linolenowy, oleinowy i palimitynowy.
  Cena: 27,80 zł
 • EkaMedica olej z nasion drzewa arganowego 100 ml

  EkaMedica olej z nasion drzewa arganowego zwiera bardzo dużo (80%) jedno- i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Kwasy linolowy i oleinowy wpływają na utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.
  Cena: 29,88 zł
 • EkaMedica olej z nasion chia 100 ml

  EkaMedica olej z nasion chia stanowi świetne źródło kwasów tłuszczowych Omega 3 i Omega 6 w optymalnych proporcjach. Zwarte w nim kwas linolenowy i linolowy są odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.
  Cena: 29,93 zł
 • EkaMedica olejek z oregano 50 ml

  EkaMedica olejek z oregano wpływa korzystnie na zdrowie układu oddechowego, ponieważ niweluje kaszel i podnosi ogólną odporność organizmu. Ponadto pomaga zachować poprawne funkcjonowanie pęcherzyka żółciowego i oddziałuje na produkcję żółci.
  Cena: 31,88 zł