• EkaMedica olej z pestek moreli 100 ml

  EkaMedica olej z pestek moreli tłoczony na zimno zawiera m.in. kwasy nienasycone oleinowy i linolowy, które dzięki swoim właściwościom obniżają poziom cholesterolu.
  Cena: 11,36 zł
 • EkaMedica olej konopny 100 ml

  W Polsce konopie siewne (Cannabis sativa L.) znane były już w czasach prasłowiańskich, jako „magiczne ziele”. Prócz wykorzystywania jej w obrzędach mistycznych i kulturowych, miała ona duże znaczenie gospodarcze i lecznicze. Z łodyg wykonywano wytrzymałe liny i solidne tkaniny, a z nasion wyciskano oleje.
  Cena: 11,43 zł
 • EkaMedica olej z pestek dyni 100 ml

  EkaMedica olej z pestek dyni charakteryzuje się bogatym, orzechowym smakiem i ciemnozielonym kolorem. Olej otrzymuje się w procesie tłoczenia surowych pestek dyni. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, w tym linolowy, oleinowy i palmitooleinowy.
  Cena: 14,25 zł
 • EkaMedica olej z nasion wiesiołka 100 ml

  EkaMedica olej z nasion wiesiołka tłoczony na zimno jest zasobny w niezbędne, nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT) – zawierają 70% kwasu linolowego (LA) i kwas gamma-linolenowy (GLA).
  Cena: 18,67 zł
 • EkaMedica olej z nasion czarnuszki 100 ml

  Olej z czarnuszki wyróżnia się wysoką zawartością nienasyconych kwasów tłuszczowych (w tym 58% stanowi kwas omega-6).
  Cena: 19,58 zł
 • EkaMedica olejek z oregano 50 ml

  EkaMedica olejek z oregano wpływa korzystnie na zdrowie układu oddechowego, ponieważ niweluje kaszel i podnosi ogólną odporność organizmu. Ponadto pomaga zachować poprawne funkcjonowanie pęcherzyka żółciowego i oddziałuje na produkcję żółci.
  Cena: 30,18 zł