• Olbas Oil płyn do inhalacji parowej 10 ml

  Olbas Oil oparty jest na recepturze zawierającej naturane olejki eteryczne i jest przeznaczony do przeprowadzania inhalacji parowej. Preparat łagodzi objawy przeziębienia i zapalenia zatok przynosowych.
  Cena: 8,50 zł
 • EkaMedica olej z pestek moreli 100 ml

  EkaMedica olej z pestek moreli tłoczony na zimno zawiera m.in. kwasy nienasycone oleinowy i linolowy, które dzięki swoim właściwościom obniżają poziom cholesterolu.
  Cena: 11,30 zł
 • EkaMedica olej z ostropestu 100 ml

  EkaMedica olej z ostropestu dzięki zawartym w nim kwasom: linolowym i oleinowym wykazuje korzystne działanie na zdrowie serca. Kwasy te są bowiem odpowiedzialne za utrzymywanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.
  Cena: 11,30 zł
 • EkaMedica olej z pestek dyni 100 ml

  EkaMedica olej z pestek dyni charakteryzuje się bogatym, orzechowym smakiem i ciemnozielonym kolorem. Olej otrzymuje się w procesie tłoczenia surowych pestek dyni. Zawiera nienasycone kwasy tłuszczowe, w tym linolowy, oleinowy i palmitooleinowy.
  Cena: 13,60 zł
 • EkaMedica olejek pichtowy 50 ml

  EkaMedica olejek pichtowy produkuje się tylko z młodych pędów jodły syberyjskiej (Abies sibirica), zawierających unikalne substancje i olejki eteryczne.
  Cena: 22,05 zł
 • EkaMedica olejek z owoców rokitnika zwyczajnego 50 ml

  EkaMedica olejek z owoców rokitnika zwyczajnego zawiera cenne nienasycone kwasy tłuszczowe m.in.: linolowy, linolenowy, oleinowy i palimitynowy.
  Cena: 28,14 zł
 • EkaMedica olej z nasion drzewa arganowego 100 ml

  EkaMedica olej z nasion drzewa arganowego zwiera bardzo dużo (80%) jedno- i wielonienasyconych kwasów tłuszczowych. Kwasy linolowy i oleinowy wpływają na utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.
  Cena: 29,90 zł
 • EkaMedica olej z nasion chia 100 ml

  EkaMedica olej z nasion chia stanowi świetne źródło kwasów tłuszczowych Omega 3 i Omega 6 w optymalnych proporcjach. Zwarte w nim kwas linolenowy i linolowy są odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.
  Cena: 29,90 zł
 • EkaMedica olejek z oregano 50 ml

  EkaMedica olejek z oregano wpływa korzystnie na zdrowie układu oddechowego, ponieważ niweluje kaszel i podnosi ogólną odporność organizmu. Ponadto pomaga zachować poprawne funkcjonowanie pęcherzyka żółciowego i oddziałuje na produkcję żółci.
  Cena: 30,15 zł
 • EkaMedica olej z orzechów cedrowych 100 ml

  EkaMedica olej cedrowy to unikalny produkt tłoczony ręcznie na zimno, otrzymywany z orzechów cedru syberyjskiego.
  Cena: 31,35 zł