• Orton Flex preparat na stawy o najbogatszym składzie 30 kapsułek

  Orton Flex to specjalnie opracowany preparat dla osób, które chcą kompleksowo zadbać o swoje stawy. Zawiera kompozycję aż 6 składników aktywnych: hydrolizowany kolagen, kwas hialuronowy, glukozamina, chondroityna, ekstrakt z imbiru i witamina C, które odpowiadają za utrzymanie prawidłowej ruchomości stawów oraz za optymalne nawilżenie  odżywienie...
  Cena: 14,85 zł
 • Opokan Artro 60 kapsułek

  Opokan Artro to suplement diety poprawiający sprawność ruchową. Dostarcza składników niezbędnych stawom do prawidłowego funkcjonowania. Preparat dba również o prawidłową strukturę tkanki chrzęstno-stawowej, dzięki czemu Twoje stawy będą zdrowe i mocne.
  Cena: 15,80 zł
 • Ligamento 30 tabletek

  Ligamento to suplement opracowany z myślą o osobach mających na celu uzupełnienie substancji naturalnie zawartych w ścięgnach i więzadłach.
  Cena: 15,95 zł
 • Artrocol 60 kapsułek

  ARTROCOL to innowacyjny suplement diety o nowoczesnym składzie. Zawiera siarczan glukozaminy, OsteolTM, siarczan chondroityny, witaminy C i E, wyciąg z imbiru oraz cynk.
  Cena: 17,85 zł
 • Glukozamina 500 Plus 180 tabletek

  Glukozamina plus to suplement diety uzupełniający dietę w glukozaminę, która wchodzi w skład chrząstki stawowej i innych tkanek łącznych oraz witaminę C. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki stawowej.
  Cena: 20,90 zł
 • Litozin Forte 90 kapsułek

  Preparat Litozin Forte został stworzony z myślą o prawidłowym funkcjonowaniu chrząstki stawowej, która jest odpowiedzialna za zdrowe i elastyczne stawy.
  Cena: 23,16 zł
 • Litozin Kolagen 30 tabletek

  Kolagen jest białkiem, które w dużych ilościach znajduje się w tkankach łącznych, stawach, kościach oraz mięśniach. Występuje wiele rodzajów kolagenu, ale głównym typem występującym w chrząstce stawowej jest kolagen typu II. To właśnie kolagen typu II jest składnikiem preparatu LITOZIN Kolage.
  Cena: 27,89 zł
 • Vitrum Osteo 100 tabletek

  Vitrum Osteo zawiera wapń pozyskiwany jest z muszli ostryg morskich. Wapń potrzebny jest do utrzymania zdrowych kości. Witamina D3 polepsza wchłanianie i wykorzystanie wapnia. Ponadto jest odpowiedzialna za utrzymanie prawidłowej siły mięśniowej co redukuje ryzyko upadków i w konsekwencji, złamań. Wraz z witaminą D3 i magnezem, wapń jest odpowiedzialny za...
  Cena: 28,49 zł
 • Artivit z kolagenem do picia 15 ampułek

  Artivit w fiolkach do picia to nowa, opatentowana płynna formuła na bazie kolagenu hydrolizowanego o wysokiej czystości, o delikatnym aromacie owocowym.
  Cena: 31,20 zł
 • Ligamento 60 tabletek

  Ligamento to suplement opracowany z myślą o osobach mających na celu uzupełnienie substancji naturalnie zawartych w ścięgnach i więzadłach.
  Cena: 31,65 zł