• Dicloziaja 1% żel przeciwbólowy 100 g

  Dicloziaja to preparat stosowany w leczeniu miejscowym: ograniczonych i łagodnych postaci zapalenia stawów, ograniczonych stanów zapalnych tkanek miękkich (m.in.: zapalenie ścięgien, zapalenie nadkłykcia bocznego kości ramiennej - "łokieć tenisisty"), bólu pleców, pourazowych stanów zapalnych ścięgien, więzadeł, mięśni oraz stawów w wyniku skręcenia,...
  Cena: 7,94 zł
 • Arnigel żel na bóle mięśni, stłuczenia i siniaki 45 g

  Arnigel żel na bóle mięśni, stłuczenia i siniaki przeznaczony jest na niewielkie urazy (siniaki, stłuczenia) oraz bóle mięśni pojawiające się po intensywnym wysiłku fizycznym.
  Cena: 9,54 zł
 • Nurofen Mięśnie i Stawy żel 5% 50 g

  Żel o miejscowym działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym, przeznaczony do szybkiego leczenia objawowego bólów mięśniowych, bólów pleców, bólu towarzyszącego chorobom układu mięśniowo-szkieletowego, takim jak lekkie postacie zapalenia stawów, skręcenia, urazy sportowe, fibromialgia i nerwobóle.
  Cena: 9,80 zł
 • Arcalen maść 30 g

  Arcalen to produkt leczniczy roślinny, tradycyjnie stosowany w różnego rodzaju stanach pourazowych. Stosowany jest jako środek ułatwiający i przyspieszający resorpcję małych wylewów podskórnych (siniaków) po stłuczeniach. Tradycyjnie maść stosowana jest również w bólach mięśniowych w postaci masażu po treningach sportowych.
  Cena: 10,15 zł
 • DIP HOT krem rozgrzewający 67 g

  Dip Hot to krem rozgrzewający do zastosowania miejscowego. Krem rozszerza naczynia krwionośne, poprawia krążenie i daje uczucie rozgrzania, dzięki czemu rozluźnia mięśnie i przynosi ulgę w bólu mięśni i stawów.
  Cena: 11,30 zł
 • Altacet 10 mg/g żel 75 g

  Altacet 10 mg/g żel to lek o działaniu ściągającym, przeciwobrzękowym, miejscowo łagodzącym ból. Substancją czynną preparatu jest octanowinian glinu, który działa ściągająco, zmniejsza obrzęk tkanek oraz powoduje zmniejszenie bólu w obrębie ogniska zapalnego. Po nałożeniu na skórę żel prowadzi do zmniejszenia wysięku i stanu zapalnego. Preparat zawiera...
  Cena: 11,99 zł
 • Aescin 20 mg 30 tabletek

  Lek Aescin działa przeciwobrzękowo i przeciwzapalnie oraz poprawia stan napięcia naczyń krwionośnych. Zmniejsza przepuszczalność ścian naczyń krwionośnych. Wykazuje skuteczność w leczeniu obrzęków pooperacyjnych oraz pourazowych.
  Cena: 12,85 zł
 • Altacet Ice aerozol na stłuczenia 130 ml

  Altacet Ice posiada właściwości chłodzące, przeciwbólowe, pielęgnacyjne i nawilżające. Dzięki zawartości mentolu chłodzi i znieczula miejsce kontuzji, zapobiega powstaniu krwiaków i obrzęków.
  Cena: 14,10 zł
 • KRAUTERHOF maść końska silnie rozgrzewająca 250 ml

  Silnie rozgrzewająca maśc końska Krauterhof charakteryzuje się unikalnym, w pełni naturalnym składem. Wyciągi zawarte w preparacie mają działanie silnie rozgrzewające, dzięki czemu rozluźniają mięśnie i przynoszą ulgę w bólach mięśniowych i stawowych. Maść ma działanie przeciwzapalne, dzięki czemu zmniejsza obrzęki towarzyszące kontuzjom i zwichnięciom.
  Cena: 15,37 zł
 • FLOS-LEK Arnica Activ żel chłodzący 200 ml

  Żel chłodzący FLOS-LEK Arnica Activ zawiera 14 ekstraktów ziołowych o potwierdzonych właściwościach wspomagających krążenie oraz regenerujących skórę.
  Cena: 17,75 zł