• OLIMP Chela-Mag B6 60 tabletek

  OLIMP Chela-Mag B6 to suplement diety zawierający magnez w formie hipoalergicznego, chelatu aminokwasowego ALBION® (diglicynian magnezu), wzbogacony witaminą B6.
  Cena: 25,90 zł
 • OLIMP Gold-Vit D FORTE 30 kapsułek

  Gold-Vit™ D Forte to suplement diety w postaci kapsułek płynnych Flow Caps o wysokiej zawartości witaminy D – niezbędnego składnika wszystkich organizmów.
  Cena: 11,85 zł
 • OLIMP Gold-Vit D3 + K2 30 kapsułek

  Gold-Vit® D3 + K2 to suplement diety w postaci kapsułek płynnych Flow Caps, zawierający wysoką ilość witaminy D (D3) w dawce aż 4000 j.m. Produkt uzupełniono o naturalną witaminę K z natto, występującą w najbardziej przyswajalnej i najaktywniejszej formie – menachinonu-7 (witamina K2).
  Cena: 24,99 zł
 • Krótka data

  OLIMP NUTRAMIL COMPLEX PROTEIN O smaku truskawkowym 6 saszetek

  Preparat stanowi kompozycję niezbędnych składników pokarmowych – białek, węglowodanów, tłuszczów, witamin, mikro- i makroelementów. Stanowi uzupełnienie codziennej diety.
  Cena: 49,74 zł
 • OLIMP NUTRAMIL COMPLEX PROTEIN o smaku neutralnym, 6 saszetek

  Nutramil complex® Protein to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego. Preparat stanowi kompozycję niezbędnych składników pokarmowych – białek, węglowodanów, tłuszczów, witamin, mikro- i makroelementów (w tym minerałów w postaci wysoko przyswajalnych chelatów aminokwasowych Albion®).
  Cena: 49,74 zł
 • Olimp Nutramil Complex Protein Neutra, 6 saszetek

  Nutramil Complex Protein to proszek o smaku neutralnym do rozpuszczania w wodzie i picia. Zawiera niezbędne składniki pokarmowe oraz stanowi uzupełnienie codziennej diety. Przeznaczony jest dla osób z objawami niedożywienia lub ryzykiem jego powstania i pacjentów ze zwiększonym zapotrzebowaniem na białko.
  Cena: 48,30 zł
 • Olimp KofAktin, smak cytrynowy, 8 saszetek

  Suplement diety w postaci proszku o smaku cytrynowym, przeznaczony do bezpośredniego spożycia, zawierający kofeinę VitaShure i witaminę B6. Kofeina wspiera sprawność umysłową - pomaga zwiększyć czujność i poprawia koncentrację. Witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego i zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia...
  Cena: 21,54 zł
 • OLIMP Gold-Vit K2 Plus 30 kapsułek

  Gold-Vit K2 Plus to suplement diety w postaci kapsułek płynnych Flow Caps, zawierający wysoką ilość naturalnej witaminy K z natto, występującej w najbardziej przyswajalnej i najaktywniejszej formie – menachinonu-7 (witamina K2). Produkt uzupełniono w witaminę D (D3) w dawce aż 1000 j.m.
  Cena: 29,99 zł