Serdecznie zapraszamy na wielki tydzień z marką w dniach 17.07. - 23.07.2017.

Aż 4 marki kosmetyczne objęte będą pormocją: Vichy, La Roche - Posay, Emotopic oraz Long 4 Lashes!

Podczas trwania tego tygodnia będziecie mieli możliwość zakupu kosmetyków wymienionych marek z rabatem 20%!

Misją Laboratoriów Vichy jest edukacja na temat zdrowia i właściwej pielęgnacji skóry. Aby stać się najlepszym sojusznikiem kobiet i mężczyzn na całym świecie, w walce o zdrowie i piękno skóry, Vichy stworzyło pełną gamę dermokosmetyków. Łączą one Wodę Termalną oraz aktywne składniki utrzymujące skórę w optymalnej kondycji.

Produkty do pielęgnacji La Roche-Posay, opracowane na potrzeby pielęgnacji komplementarnej, mają za zadanie doprowadzić do zmniejszenia dawek stosowanych leków, łatwiejszego przestrzegania zaleceń lekarskich, a nawet ograniczenia niektórych efektów ubocznych spowodowanych leczeniem dermatologicznym. Przygotowanie preparatów maksymalnie dostosowanych do oczekiwań dermatologów w zakresie skuteczności, łagodności i kosmetyczności, wymaga stałej współpracy.

EMOTOPIC to specjalistyczna emolientowa seria dermokosmetyków przeznaczona do pielęgnacji skóry suchej,wrażliwej, okresowo przesuszonej, skłonnej do łuszczenia, świądu i podrażnień, a także dla skóry z atopowym zapaleniem (AZS). 

Niezwykła skuteczność serum do rzęs Long4Lashes została potwierdzona w trakcie badań aplikacyjnych, które dowiodły że pierwszymi efektami naturalnie wzmocnionych rzęs można się cieszyć już po 21 dniach stosowania serum. Do tworzenia receptur produktów stosują zaawansowane technologie, najwyższe standardy zarządzania produkcją i restrykcyjny proces kontroli jakości. To pozwala na produkowanie także leków i wyrobów medyczne. 


Zapraszamy do naszych aptek stacjonarnych!