W dniach 31.07. - 06.08.2017 zapraszamy Was na tydzień z marką A-Derma, Bioxsine oraz Pharmaceris!

Podczas trwania promocji, kosmetyki wymienionych marek zakupicie z 20% rabatem!

A-Derma to marka powszechnie polecana. Owies Rhealba®, dostępny w coraz bardziej udoskonalonej formie, znany jest wśród dermatologów, pediatrów i farmaceutów ze względu na działanie kojące i łagodzące podrażnienia.

Produkty BIOXSINE są harmonijnie dopasowane do potrzeb skóry i zapewniają maksimum korzyści bez żadnych skutków ubocznych, co wynika z tego, że ich skład odpowiada składowi chemicznemu ludzkiej skóry. BIOXSINE nieustannie prowadzi badania w celu opracowania rozwiązań naukowych w oparciu o składniki ziołowe.

Marka Pharmaceris to bezpieczne, specjalistyczne kosmetyki apteczne umożliwiające pielęgnację i wspomaganie leczenia najczęstszych problemów skóry. Dermokosmetyki Pharmaceris zostały stworzone przez zespół ekspertów, którzy łącząc dermatologiczne rozwiązania z zaawansowanymi formułami kosmetycznymi, stworzyli preparaty z myślą o  różnych, a jednocześnie najbardziej wymagających, typach skóry problemowej. Dermokosmetyki Pharmaceris są HIPOALERGICZNE, nie zawierają PARABENÓW, BARWNIKÓW, ALERGENÓW, MYDŁA, SUBSTANCJI ZAPACHOWYCH, SLS, SLES.

Zapraszamy do naszych aptek stacjonarnych!