W dniach 07.08. - 13.08.2017 w naszych drogeriach odbędzie się kolejny tydzień z marką!

Promocją -20% objęte będą kosmetyki Dermedic, SVR oraz Long 4 Lashes.

Dermokosmetyki Dermedic to specjalistyczne produkty do pielęgnacji skóry dostępne w aptekach. Są dedykowane skórze wrażliwej, alergicznej i problemowej, np. trądzikowej, naczyniowej, atopowej czy odwodnionej. Wykazują nie tylko działanie pielęgnacyjne, ale także uzupełniają leczenie wielu schorzeń skóry. 

Dzięki swojemu wyjątkowemu doświadczeniu, frima SVR opracowuje produkty zawierające wiodące składniki aktywne w maksymalnym stężeniu. Maksymalizacja skuteczności i gwarancja wysokiej tolerancji to kluczowe wyróżniki produktów SVR, dzięki którym wszystkie rodzaje skóry mogą stać się piękne.

Niezwykła skuteczność serum do rzęs Long4Lashes została potwierdzona w trakcie badań aplikacyjnych, które dowiodły że pierwszymi efektami naturalnie wzmocnionych rzęs można się cieszyć już po 21 dniach stosowania serum. Do tworzenia receptur produktów stosują zaawansowane technologie, najwyższe standardy zarządzania produkcją i restrykcyjny proces kontroli jakości. To pozwala na produkowanie także leków i wyrobów medyczne.

Zapraszamy do naszych aptek stacjonarnych!