W dniach 18.09. - 24.09.2017 zapraszamy Was na tydzień z marką A-Derma, Ducray, SVR, Emolium!

Podczas trwania promocji, kosmetyki wymienionych marek zakupicie z 20% rabatem!


A-Derma to marka powszechnie polecana. Owies Rhealba®, dostępny w coraz bardziej udoskonalonej formie, znany jest wśród dermatologów, pediatrów i farmaceutów ze względu na działanie kojące i łagodzące podrażnienia.

Wszystkie produkty marki DUCRAY są opracowane i produkowane zgodnie z Kartą rozwoju i bezpieczeństwa. Niniejsza karta stanowi gwarancję dla lekarzy, farmaceutów oraz konsumentów, że produkty są skuteczne i dobrze tolerowane, a ich wysoka jakość jest niezmienna.

Preparaty Emolium to kompletne emolienty, które dostarczają składniki niezbędne do ochrony skóry, utrzymania jej w zdrowiu i fizjologicznej równowadze. Rekomendowane są do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej, suchej, skłonnej do podrażnień, alergii lub zmian atopowych. Bogate formuły oparte na bezpiecznych i skutecznych substancjach aktywnych działają zarówno na powierzchni, jak i w głębokich warstwach naskórka, chroniąc zdrowie skóry dzieci i dorosłych.

Dzięki swojemu wyjątkowemu doświadczeniu, frima SVR opracowuje produkty zawierające wiodące składniki aktywne w maksymalnym stężeniu. Maksymalizacja skuteczności i gwarancja wysokiej tolerancji to kluczowe wyróżniki produktów SVR, dzięki którym wszystkie rodzaje skóry mogą stać się piękne.