W dniach 16.10. - 22.09.2017 serdecznie zapraszamy na tydzień z marką Biokap, A-derma, SVR oraz Ducray!


Produkty tych marek objęte będą promocją -20%!

Kosmetyki BIOKAP Nutricolor powstały we włoskich laboratoriach firmy BIOSLINE a każdą formułę przebadano z wykorzystaniem sprawdzonych technologii kosmetycznych, począwszy od dogłębnej wiedzy na temat morfologicznych, biochemicznych i funkcyjnych właściwości włosów.
Wszystkie produkty poddane zostały testom klinicznym oraz rygorystycznym testom mikrobiologicznym, co gwarantuje ciągłą i wysoką jakość każdego końcowego produktu. Farby BIOKAP łączą w sobie tradycję fitokosmetyki z zaawansowaną technologią, czego efektem są produkty do pielęgnacji włosów o najwyższej jakości; o gwarantowanej skuteczności i dobrze tolerowane przez delikatne włosy i wrażliwą skórę. Dzięki aktywnym składnikom roślinnym uzyskujemy naturalne kolory z doskonałym pokryciem siwych włosów!

A derma to marka Pierre Fabre Dermo-Cosmétique, specjalizuje się w tworzeniu dermokosmetyków do pielęgnacji skóry suchej i atopowej. Produkty tej marki bazują na aktywnych składnikach pochodzenia naturalnego, a ich receptura opiera się na ekstrakcie z owsa Rhealba. Dzięki temu kosmetyki a derma są bezpieczne i hipoalergiczne.

SVR to linia dermokosmetyków, dla osób z problemami skórnymi na całym świecie. Są one przeznaczone do walki z suchością skóry, nadmiernym poceniem się czy z zaczerwienieniami lub wypryskami. W każdej z tych linii znajdziecie kremy, emulsje, płyny, mleczka i żele.

Laboratorium dermatologiczne Ducray oferuje preparaty do pielęgnacji skóry głowy oraz ciała. Wszystkie produkty marki DUCRAY są opracowane i produkowane zgodnie z Kartą rozwoju i bezpieczeństwa. Niniejsza karta stanowi gwarancję dla lekarzy, farmaceutów oraz konsumentów, że produkty są skuteczne i dobrze tolerowane, a ich wysoka jakość jest niezmienna.