W dniach 24.09. - 30.09.2018 zapraszamy Was na tydzień z marką Klorane, Elancyl, Avene oraz La Roche-Posay!

Podczas trwania tego tygodnia, będziecie mieli szanse zakupić dermokosmetyki wymienionych marek z rabatem 20%!

Pionierska marka Laboratoria Klorane z zaangażowaniem i konsekwencją realizuje politykę polegającą na ścisłym przestrzeganiu etyki farmaceutycznej wymagającej rygorystycznego postępowania na wszystkich etapach wytwarzania produktu, kieruje się filozofią odwołującą się do doświadczenia botanicznego - filaru marki, której wszystkie produkty zawierają wyciągi roślinne, i do wiarygodności - kluczowej wartość marki, oraz nieustannie dokłada starań, by chronić nasze dziedzictwo roślinne.

Woda termalna, na bazie której tworzone są kosmetyki marki Avene swoje właściwości zawdzięcza unikalnemu i oryginalnemu składowi. Dzięki niskiej mineralizacji i neutralnemu pH jest wyjątkowo łagodna. Duże zróżnicowanie oligoelementów pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Woda termalna Avene wykazuje wyjątkowo korzystne właściwości dla skóry wrażliwej, nawet tej najbardziej podrażnionej.

Seria Elancyl Cellu Slim została ulepszona przez Laboratoria Elancyl i zmieniła nazwę na Elancyl Slim Design. Znajdziemy w niej balsam do ciała z aktywną kofeiną, mleczko antycellulitowe na noc, krem Elancyl Slim Design Płaski Brzuch i krem przeciw wiotczeniu skóry Elancyl Slim Design 45+. Całość dopełnia zestaw do masażu antycellulitowego – szczotka do masażu stymulująca mikrokrążenie i wspierająca drenaż oraz żel do masażu do stosowania pod prysznicem. Elancyl Krem przeciw rozstępom to produkt, który zapobiega powstawaniu nowych rozstępów i zmniejsza widoczność już istniejących. Ma aksamitną formułę z bezpiecznym kompleksem odbudowującym, który sprawia, że skóra staje się miękka, elastyczna i bardziej odporna na rozciąganie. Olej z krokosza barwierskiego odżywia skórę, a witamina E poprawia jej jędrność. Skuteczność dermokosmetyku potwierdziły testy kliniczne pod kontrolą lekarza dermatologa. Elancyl Krem przeciw rozstępom nie zawiera parabenów. Zalecany jest dla kobiet w ciąży od 4. miesiąca, młodzieży w okresie dojrzewania oraz dla osób mających problemy z wahaniami wagi. Widoczna poprawa następuje już po dwóch miesiącach stosowania.

Zrodzona ze spotkania wody deszczowej i wapiennej skały, unikalna kompozycja minerałów i pierwiastków śladowych zawarta w wodzie termalnej z La Roche-Posay to niezbędny składnik naszych produktów do pielęgnacji skóry. Woda ta jest bogata w Selen (pierwiastek o wyjątkowych właściwościach antyoksydacyjnych), a ponadto natychmiastowo koi skórę i łagodzi podrażnienia. Produkty do pielęgnacji La Roche-Posay, opracowane na potrzeby pielęgnacji komplementarnej, mają za zadanie doprowadzić do zmniejszenia dawek stosowanych leków, łatwiejszego przestrzegania zaleceń lekarskich, a nawet ograniczenia niektórych efektów ubocznych spowodowanych leczeniem dermatologicznym.

Serdecznie zapraszamy!

W dniach 27.08. - 31.08.2018 zapraszamy Was na tydzień z marką Klorane!

Podczas trwania tego tygodnia, będziecie mieli szanse zakupić dermokosmetyki Klorane z rabatem 20%!