Artivit z kolagenem do picia 15 ampułek

Artivit z kolagenem do picia 15 ampułek

Cena:
31,43 zł
Produkt dostępny
Produkt na zamówienie
Usuń z ulubionych
Dodaj do ulubionych
 
 
Oceń produkt:
 

Artivit w fiolkach do picia to nowa, opatentowana płynna formuła na bazie kolagenu hydrolizowanego o wysokiej czystości, o delikatnym aromacie owocowym.

Nazwa
Artivit z kolagenem do picia 15 ampułek
Producent
TRB CHEMEDICA POLAND SP. Z O.O.
Postać
płyn
Opakowanie
15 fiolek
Kod EAN
8437002582821
BLOZ 7
8436001

Opis produktu

Artivit w fiolkach do picia to nowa, opatentowana płynna formuła na bazie kolagenu hydrolizowanego o wysokiej czystości, o delikatnym aromacie owocowym. Poprawa w stawach odczuwalna jest po 15 dniach przyjmowania preparatu Artivit, zaleca się codzienne stosowanie produktu przez okres minimum 2 miesięcy. Jedna dawka zawiera: 10 g kolagenu (opatentowana formuła) oraz witaminy z grupy B (B1, B2, B6, B5).

Dodanie preparatu do codziennej diety dostarcza jednorazowo aminokwasów niezbędnych do syntezy kolagenu, podstawowego składniki chrząstki stawowej, szczególnie dla ludzi u których stawy są intensywnie wykorzystywane jak np. sportowcy.

Codzienne dostarczanie niezbędnych aminokwasów, minerałów oraz witamin z grupy B przyczynia się do utrzymywania w dobrym stanie skóry, poprawia wygląd i wytrzymałość włosów oraz działa korzystnie na łamliwość paznokci.

Skład

Woda, hydrolizowany kolagen wysokiej czystości, fruktoza, kwas cytrynowy, chlorek sodu, sorbinian potasu, wodorotlenek magnezu, owocowy aromat, dwutlenek krzemu, witaminy z grupy B (B5, B6, B2, B1).

1 fiolka zawiera:

  • 10g kolagenu
  • 1,4 mg wit.B1
  • 1,6 mg wit.B2
  • 2 mg wit.B6
  • 6 mg wit.B5

Dawkowanie

1 fiolka na dzień. Może być zażywany przez dowolnie długi czas. Zaleca się zażywanie przez okres 2 do 5 miesięcy. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Działanie

  • wspomaga ruchomość stawów
  • regeneruje włosy, skórę i paznokcie
  • ogranicza przyjmowanie środków przeciwbólowych

Data Ważności

2020.04.30

2018-02-17
marek bogdański
 
witam jaka jest data ważności produktu
Napisz komentarz

Napisz swoją recenzję

Produkty z tej samej kategorii