Iwostin Nurofen

Witamy Państwa na stronach naszej apteki internetowej apteka-amica.pl i dziękujemy jednocześnie za okazane zaufanie oraz zainteresowanie naszą ofertą.

Jesteśmy młodą, założoną w 2006 roku, dynamicznie rozwijającą się firmą, która na bazie zdobytych przez właścicieli doświadczeń branżowych i korporacyjnych, stworzyła i stale rozwija sieć prężnie działających aptek o nowoczesnym zarządzaniu i wyglądzie, a jednocześnie tradycyjnym podejściu do pacjenta i jego potrzeb.

Apteka internetowa

 AMICA powstała z kolei, na bazie zdobytych doświadczeń, sukcesów i osiągniętej pozycji na rynku, przy prowadzeniu tradycyjnych aptek stacjonarnych. Pozytywne opinie, uznanie i zaufanie jakim obdarzyli nas pacjenci naszych aptek stacjonarnych, skłoniło nas do zaoferowania naszych usług i bogatej oferty jeszcze szerszemu gronu użytkowników, mając nadzieję, że

 apteka online

 także spotka się z dużym zainteresowaniem i uznaniem.


Nasza wiedza, zdobyte doświadczenie i wysoce wykwalifikowany personel naszych aptek dają państwu gwarancję profesjonalnej obsługi oraz przede wszystkim bezpieczeństwa zakupów, także przez internet, bowiem artykuły kupowane w aptekach to większości produkty mające wpływ na zdrowie, a nawet życie użytkownika, dlatego tak ważne jest aby zawsze były kupowane z pewnego i legalnego źródła. Wszystkie preparaty dostępne w naszych aptekach stacjonarnych jak i w aptece internetowej pochodzą tylko i wyłącznie z hurtowni farmaceutycznych lub bezpośrednio od producentów oraz przechowywane są w naszych aptekach w warunkach ściśle określonych przepisami. Dlatego drogi pacjencie, kupując jakikolwiek produkt w naszej aptece internetowej, masz zawsze pewność, że jest to produkt z legalnego źródła, dopuszczony przez odpowiednie urzędy do obrotu na terenie Polski. Jednocześnie, kupując na platformie apteka-amica.pl miej świadomość, że kupujesz w tradycyjnej, realnej aptece stacjonarnej z tą różnicą że, zakupy dostarczymy Ci do domu.

Pamiętaj też że zawsze, oprócz zakupów, możesz skorzystać z porady naszych farmaceutów, kontaktując się poprzez formularz kontaktowy, podany adres email lub numer telefonu, a także skorzystać z porad i różnych informacji zamieszczanych na stronach naszego poradnika – czytelni.

Cały czas pracujemy nad uaktualnianiem i poszerzaniem naszej oferty jak i zawartości portalu, aby jak najcelniej trafić w oczekiwania i potrzeby naszych pacjentów. Jeśli więc masz drogi pacjencie jakieś spostrzeżenia, uwagi czy sugestie, prosimy przekaż je nam, dzięki czemu szybciej i skuteczniej dostosujemy portal do twoich oczekiwań.

 

Życząc udanych zakupów w naszej aptece,

pozostajemy do państwa dyspozycji

 

Zespół pracowników Apteka-AMICA.pl