ODABAN antyperspirant w sprayu 30 ml

ODABAN antyperspirant w sprayu 30 ml

Cena:
49,97 zł
Produkt dostępny
Produkt na zamówienie
Usuń z ulubionych
Dodaj do ulubionych
 
 
Oceń produkt:
 
Specjalistyczny antyperspirant w sprayu. Dzięki opatentowanej formule skutecznie i delikatnie rozwiązuje problemy z nadmierną potliwością. Dostępny w aptekach bez recepty.
Nazwa
ODABAN antyperspirant w sprayu 30 ml
Producent
MDM HEALTHCARE POLSKA SP.Z O.O.
Postać
spray
Opakowanie
30 ml
BLOZ 7
7039489

Opis produktu

Stosując u chorych leżących w łóżku hamujemy wydzielanie potu w wybranych rejonach ciała, a tym samym chronimy przed powstawaniem odleżyn. Zastosowanie preparatu w miejscu zakładania protez kończyn zapobiega powstawaniu otarć oraz pęcherzy dzięki skutecznej regulacji wydzielania gruczołów potowych.

Dawkowanie

W początkowej fazie zaleca się codzienne stosowanie. Gdy wydzielanie potu już się ureguluje, dla całkowitej ochrony wystarczy użyć 1-2 razy w tygodniu, w zależności od indywidualnego zapotrzebowania.

 
Stosować wyłącznie na noc, tylko na czystą, osuszoną i zdrową skórę. W razie konieczności użyć talku lub suszarki, by skóra w miejscu aplikacji była zupełnie sucha. Niewielką ilość antyperspirantu ODABAN nakładać bezpośrednio na pielęgnowane miejsce. Zazwyczaj wystarczają 1 lub 2 aplikacje w danym miejscu. Pielęgnowana skóra może być następnego dnia myta. Skóra nie powinna być depilowana ani golona przez 24 h przed i po zastosowaniu preparatu.
 
Można stosować na całym ciele: na dłoniach, na plecach, na stopach, na twarzy, w pachwinach.

Działanie

Skutecznie i długotrwale chroni przed mokrymi plamami potu na ubraniu i spoconymi stopami. Efektywnie zapobiega tworzeniu się nieprzyjemnego zapachu ciała oraz odzieży.
 
Nie wysusza skóry, jest bezzapachowy. Może być stosowany w połączeniu z innymi dezodorantami i perfumami. Nie wywołuje reakcji alergicznych.

Wskazania

U osób z nadmierną potliwością. Idealny dla osób uprawiających sport oraz pracujących ciężko fizycznie. 

 

Uwagi

Chronić przed dziećmi.

Data Ważności

2019.12.31

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz komentarz

Napisz swoją recenzję

Produkty z tej samej kategorii