Inofolic Combi 60 kapsułek

Inofolic Combi 60 kapsułek

Cena:
61,88 zł
Produkt dostępny
Produkt na zamówienie
Usuń z ulubionych
Dodaj do ulubionych
 
 
Oceń produkt:
 

INOFOLIC Combi to suplement diety zawierający dwie formy izomeryczne inozytolu: myo-inozytol, d-chiro-inozytol oraz kwas foliowy.

Nazwa
Inofolic Combi 60 kapsułek
Producent
EXELTIS POLAND SP. Z O.O.
Postać
kapsułka żelatynowa miękka
Opakowanie
60 kapsułek
BLOZ 7
3451861

Opis produktu

INOFOLIC Combi to suplement diety zawierający dwie formy izomeryczne inozytolu: myo-inozytol, d-chiro-inozytol oraz kwas foliowy.

Skład

Myo-inozytol; olej sojowy; (otoczka kapsułki) żelatyna wołowa; stabilizator: glicerol; emulgator: lecytyny – lecytyna sojowa; estry kwasów tłuszczowych i poliglicerolu; substancja wypełniająca: triglicerydy średniołańcuchowe; substancje zagęszczające: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych; d-chiro-inozytol; barwnik: tlenki i wodorotlenki żelaza; kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy).

Dawkowanie

2 kapsułki (1 kapsułka 2 razy na dobę).
Aby zapewnić stałą podaż inozytolu, rekomenduje się spożycie dwóch kapsułek dziennie w odstępie 12 godzin.

Działanie

Inozytol to substancja z grupy witamin B. Najczęściej spotykaną w przyrodzie formą jego występowania jest myo-inozytol. Kwas foliowy bierze udział w procesie podziału komórek oraz pomaga w prawidłowej produkcji krwi.Uzupełniające spożycie kwasu foliowego zwiększa poziom folianów u matki. Niski poziom folianów u matki jest czynnikiem ryzyka rozwoju wad cewy nerwowej u rozwijającego się płodu. Korzystny efekt występuje w przypadku codziennego uzupełniającego spożycia dawki wynoszącej 400 μg kwasu foliowego przez co najmniej jeden miesiąc przed poczęciem i maksymalnie trzy miesiące po poczęciu.

Wskazania

Zaleca się stosować celem zapewnienia niezbędnych ich ilości w organizmie kobiety w okresie, w którym planuje ona powiększenie rodziny, gdy ich spożycie wraz z pokarmami jest niewystarczające.

Uwagi

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie spożywać po upływie daty minimalnej trwałości. Suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej diety. Zbilansowana i zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia są ważne. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej (15-25°C)

Data Ważności

2020.08.31

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz komentarz

Napisz swoją recenzję

Produkty z tej samej kategorii