Iwostin Nurofen
ELGYDIUM czarna nić dentystyczna 1 op.

ELGYDIUM czarna nić dentystyczna 1 op.

Cena:
10,26 zł
Produkt dostępny
Produkt na zamówienie
Usuń z ulubionych
Dodaj do ulubionych
 
 
Oceń produkt:
 

Elgydium Czarna nić dentystyczna to innowacyjne rozwiązanie w higienie jamy ustnej, umożliwiające dokładne oczyszczenie przestrzeni międzyzębowych.

Nazwa
ELGYDIUM czarna nić dentystyczna 1 op.
Producent
PIERRE FABRE MEDICAMENT
Opakowanie
1 op.
BLOZ 7
9078632

Opis produktu

Elgydium Czarna nić dentystyczna to innowacyjne rozwiązanie w higienie jamy ustnej, umożliwiające dokładne oczyszczenie przestrzeni międzyzębowych. Czarny kolor nici pozwala jeszcze skuteczniej je oczyścić, a jej grubość umożliwia swobodne przechodzenie nawet przez bardzo wąskie przestrzenie między zębami. Woskowana struktura nici zapewnia łatwość wsuwania jej w przestrzenie, a brak mentolu sprawia, że nić nie zmienia smaku w ustach.

Dawkowanie

W celu użycia Elgydium czarnej nici dentystycznej należy odmierzyć około 45 cm nici, owinąć jej końce wokół dwóch palców (wskazujących) i nitkować delikatnie przestrzenie międzyzębowe. W tym celu zegnij nić wokół zęba na kształt litery "C" i delikatnie przesuwaj ją w górę i w dół. Przechodząc do następnego zęba, odkręć czysty kawałek nici. Czyścić należy do momentu, aż na nici nie będzie śladu płytki nazębnej.

Wskazania

Elgydium Czarna nić dentystyczna to preparat przeznaczony do codziennego stosowania w celu oczyszczania przestrzeni międzyzębowych.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz komentarz

Napisz swoją recenzję

Produkty z tej samej kategorii