Linomag maść 100 g

Linomag maść 100 g

Cena:
19,99 zł
Produkt dostępny
Produkt na zamówienie
Usuń z ulubionych
Dodaj do ulubionych
 
 
Oceń produkt:
 

Wielonienasycone egzogenne kwasy tłuszczowe zawarte w maści Linomag nazywane również witaminą F, ze względu swój udział w metabolizmie lipidów są niezbędne do utrzymania prawidłowego stanu skóry. Maść można stosować zarówno do celów leczniczych, jak i leczniczo - kosmetycznych.

Nazwa
Linomag maść 100 g
Producent
PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE "ZIOŁOLEK" SP. Z O.O.
Nazwa międzynarodowa
Lini oleum virginale
Postać
maść
Dawka
0,2 g/g
Opakowanie
100 g
BLOZ 7
4208502

Opis produktu

Maść stosowana wspomagająco w leczeniu chorób skóry, takich jak wyprysk, wyprzenia i odparzenia. W stanach nadmiernej suchości skóry. W łagodzeniu objawów łuszczycy. Lek można stosować u dzieci i niemowląt w stanach nadmiernej suchości skóry.

Skład

100g maści zawiera: substancję czynną: olej lniany pierwszego tłoczenia z Linum usitatissimum L., semen (nasienie lnu zwyczajnego), (3:1) 20g, oraz substancje pomocnicze lanolina bezwodna, wazelina biała.

Dawkowanie

Do zewnętrznego wcierania: 1-3 razy na dobę, rozprowadzając preparat na zmieniono chorobowej skórze. Przy łuszczycy i wyprysku zaleca się stosowanie 2-3 razy na dobę.

Działanie

Maść Linomag zawiera w składzie wielonienasycone kwasy tłuszczowe wchodzące w skład substancji czynnej, poprzez swój udział w metabolizmie lipidów - związków niezbędnych do utrzymania prawidłowego stanu skóry. 

Przeciwwskazania

Uczulenie na lanolinę lub którykolwiek składnik preparatu oraz wyprysk łojotokowy.

Data Ważności

2020.11.30

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz komentarz

Napisz swoją recenzję

Produkty z tej samej kategorii