ProVag 10 kapsułek

ProVag 10 kapsułek

Cena:
17,97 zł
Produkt dostępny
Produkt na zamówienie
Usuń z ulubionych
Dodaj do ulubionych
 
 
Oceń produkt:
 

PrOVag® to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego. Zawiera liofilizowaną zawiesinę żywych pałeczek kwasu mlekowego.

Nazwa
ProVag 10 kapsułek
Producent
INSTYTUT BIOTECHNOLOGII SUROWIC I SZCZEPIONEK BIOMED S.A.
Postać
kapsułki
Dawka
0,306 g
Opakowanie
10 kapsułek
Kod EAN
5905179570130
BLOZ 7
8369401

Opis produktu

PROVAG® to żywność specjalnego przeznaczenia medycznego. Zawiera liofilizowaną zawiesinę żywych pałeczek kwasu mlekowego. Preparat jest przeznaczony do dietetycznego postępowania w zaburzeniach flory układu moczowo-płciowego u kobiet.

Skład

Jedna kapsułka preparatu prOVag zawiera: laktozę; substancję wypełniającą - mannitol; składnik kapsułki - żelatynę; mleko (pochodzenia krowiego); sacharozę; 1 miliard bakterii kwasu mlekowego w następujących proporcjach: 50% Lactobacillus gasseri 57C, 25% Lactobacillus fermentum 57A, 25% Lactobacillus plantarum 57B; substancję przeciwzbrylającą - stearynian magnezu; barwnik kapsułki - dwutlenek tytanu; glutaminian monosodowy.
Preparat zawiera cukry i substancję słodzącą.

Dawkowanie

Stosować doustnie 1 kapsułkę dziennie popijając wodą. Preparat stosować co najmniej przez 20 dni.

Działanie

Preparat PROVAG® zawiera liofilizowane żywe pałeczki kwasu mlekowego (rodzaj Lactobacillus). Bakterie te w sposób naturalny przemieszczają się z dolnego odcinka przewodu pokarmowego i zasiedlają pochwę. Dzięki swym właściwościom wpływają na równowagę mikrobiologiczną i utrzymują odpowiednie pH pochwy.

Wskazania

PROVAG® zaleca się stosować w postępowaniu dietetycznym w celu odbudowy prawidłowej flory bakteryjnej układu moczowo-płciowego i przywrócenia właściwego pH pochwy, pomocniczo przy wtórnych i nawracających niedyspozycjach kobiecych wywołanych obecnością w pochwie chorobotwórczych bakterii i grzybów, w trakcie i po zakończeniu przyjmowania leków przeciwbakteryjnych, przeciwgrzybiczych i przeciwrzęsistkowych (w tym w trakcie i po antybiotykoterapii ogólnej i miejscowej).

Uwagi

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.           Preparat należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.                                            Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Data Ważności

2021.01.31
2016-02-29
ewa m.
 
ja provag stosuję zawsze podczas antybiotykoterapii i po jakiś czas również, wcześniej prawie zawsze po antybiotykach miałam problemy intymne ale odkąd go stosuję już nie mam, działa on również jako osłona układu pokarmowego gdyż jest doustny co dla mnie jest dodatkowym atutem
2015-12-18
ilona
 
mój lekarz przed ciążą zalecił mi brać probiotyk ginekologiczny provag, infekcje też często bywają powodem problemów z zajściem w ciążę a on skutecznie chronił mnie przed infekcjami i faktycznie całą ciążę przeszłam bez żadnych problemów
Napisz komentarz

Napisz swoją recenzję

Produkty z tej samej kategorii