Vicks AntiGrip Complex proszek do sporządzania roztworu doustnego o smaku cytrynowym 10 saszetek

Vicks AntiGrip Complex proszek do sporządzania roztworu doustnego o smaku cytrynowym 10 saszetek

Cena:
14,47 zł
Produkt dostępny
Produkt na zamówienie
Usuń z ulubionych
Dodaj do ulubionych
 
 
Oceń produkt:
 

Vicks AntiGrip Complex zawiera trzy razy więcej aktywnych składników niż produkty, które zawierają sam paracetamol, co pozwala walczyć aż z sześcioma objawami przeziębienia lub grypy: gorączka, ból głowy, ból ciała, ból gardła, nieżyt nosa oraz mokry kaszel. Vicks SymptoMed Complete o cytrynowym smaku walczy z objawami przeziębienia lub grypy i sprawia, że nie poddasz się infekcji.

Nazwa
Vicks AntiGrip Complex proszek do sporządzania roztworu doustnego o smaku cytrynowym 10 saszetek
Producent
WICK PHARMA ZWEIGNIEDERLASSUNG DER PROCTER & GAMBLE GMBH
Nazwa międzynarodowa
Paracetamolum, Guaifenesinum, Phenylephrini hydrochloridum
Postać
proszek do rozpuszczania
Dawka
500 mg + 200 mg + 10 mg
Opakowanie
10 saszetek
Kod EAN
5909990799749
BLOZ 7
8753902

Opis produktu

Vicks AntiGrip Complex zawiera trzy razy więcej aktywnych składników niż produkty, które zawierają sam paracetamol, co pozwala walczyć aż z sześcioma objawami przeziębienia lub grypy: gorączka, ból głowy, ból ciała, ból gardła, nieżyt nosa oraz mokry kaszel. Vicks SymptoMed Complete o cytrynowym smaku walczy z objawami przeziębienia lub grypy i sprawia, że nie poddasz się infekcji.

Skład

1 saszetka zawiera: 500 mg paracetamolu, 200 mg gwajafenezyny, 10 mg fenylefryny chlorowodorku. Substancje pomocnicze: Sacharoza 2000 mg, Aspartam 6 mg, Sód 157 mg.

Dawkowanie

Rozpuścić 1 sasz. w standardowym kubku z gorącą ale nie wrzącą wodą (ok250 ml). Pozostawić do ostygnięcia i uzyskania temperatury nadającej się do picia. Dorośli i dzieci od 12 lat: 1 sasz. co 4-6 godz. w razie potrzeby. Nie więcej niż 4 sasz. na dobę.

Działanie


• Paracetamol jest dobrze znanym lekiem przeciwbólowym, pomaga w walce z bólem głowy i gardła oraz ma działanie przeciwgorączkowe.
• Gwajafenezyna rozrzedza wydzielinę znajdującą się w oskrzelach, ułatwiając jej odkrztuszanie w kaszlu mokrym.
• Fenylefryny chlorowodorek (zmniejszający nieżyt nosa) zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa i w ten sposób umożliwia udrożnienie zatkanego nosa.

Wskazania

Krótkotrwałe, doraźne łagodzenie objawów przeziębienia i grypy, takich jak ból o nasileniu łagodnym do umiarkowanego, gorączka, przekrwienie błony śluzowej nosa, kaszel produktywny.

Przeciwwskazania

Nie podawać dzieciom poniżej 12 lat. Nie stosować z innymi lekami zawierającymi paracetamol.

Możliwe skutki uboczne

Reakcje alergiczne, anafilaksja, świszczący oddech lub problemy z oddychaniem, ból głowy, zawroty głowy pochodzenia ośrodkowego, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, przyśpieszone bicie serca, wzrost ciśnienia krwi, bezseność, nerwowość, drżenia, pobudliwość, niepokój, dezorientację, lęk, utrata apetytu, nudności i wymioty.

Poinformuj lekarza

Gdy masz nadwrażliwość na paracetamol, gwajafenazynę, fenylefryny chlorowodorek lub którykolwiek z pozostałych składników.Gdy masz choroby serca, wysokie ciśnienie krwi, choroby wątroby, ciężką choroby nerek, nadczynność tarczycy, cukrzycę, jaskrę z wąskim kątem przesączania, porfilię. Gdy stosujesz trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne, leki beta-adrenolityczne, inhibitory monoaminooksydazy, leki obniżające ciśnienie krwi lub przeciw dławicy piersiowej.

Data Ważności

2021.08.31

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz komentarz

Napisz swoją recenzję

Produkty z tej samej kategorii