• Enfamil Premium A.R. 2 mleko następne dla niemowląt z tendencją do ulewań 400 g

  Enfamil Premium A.R. 2 jest mlekiem wstępnie zagęszczonym przeznaczonym dla niekarmionych piersią niemowląt z tendencją do ulewań. Enfamil A.R. 2 może być stosowany u niemowląt powyżej 6. miesiąca życia.
  Cena: 28,65 zł
 • Enfamil Premium A.R. 1 mleko początkowe dla niemowląt z tendencją do ulewań 400 g

  Enfamil Premium A.R. 1 jest mlekiem wstępnie zagęszczonym przeznaczonym dla niekarmionych piersią niemowląt z tendencją do ulewań. Enfamil A.R. 1 może być stosowany u niemowląt od urodzenia do 6. miesiąca życia.
  Cena: 28,63 zł
 • Enfamil Premium O-Lac mleko dla niemowląt z nietolerancją laktozy 400 g

  Enfamil O-Lac nie zawiera laktozy i jest przeznaczony do postępowania dietetycznego u  niemowląt z objawami nietolerancji laktozy, pod warunkiem wykluczenia alergii na białka mleka krowiego. Może stanowić wyłączne źródło pożywienia dla niemowląt od urodzenia do 6. miesiąca życia.
  Cena: 28,29 zł
 • Enfamil Premium Comfort mleko początkowe w proszku 800 g

  Enfamil Comfort jest przeznaczony do postępowania dietetycznego u niemowląt z tendencją do łagodnych zaburzeń trawienia. Może stanowić wyłączne źródło pożywienia dla niemowląt od urodzenia do 6. miesiąca życia.
  Cena: 61,97 zł
 • SWANSON Imbir 540 mg 100 kapsułek

  Imbir Swanson Ginger Root wykazuje działanie stymulujące na układ trawienny, rozgrzewające i wzmacniające.
  Cena: 14,00 zł
 • SWANSON Cytrynian magnezu 100% czystości 227 g

  Cytryniany to minerały w postaci naturalnych organicznych związków zapewniają wielokrotnie lepszą wchłanialność jonów minerałów.
  Cena: 37,80 zł
 • SWANSON Boswellia 400 mg 100 kapsułek

  Swanson Boswellia to preparat skutecznie wspierający organizm, mający wszelkie problemy z kośćmi i stawami. Pomaga nie tylko osobom starszym, u których z biegiem lat w naturalny sposób osłabia się wytrzymałość chrząstki. Boswellia wesprze również osoby młode, które borykają się z zapaleniami stawów lub obserwują u siebie obniżoną wytrzymałość kości. 
  Cena: 16,35 zł
 • SWANSON AjiPure BCAA 90 kapsułek

  SWANSON AjiPure BCAA to oryginalna odżywka sportowa zawierająca najwyższej jakości aminokwasy rozgałęzione BCAA (L-leucyna, L-izoleucyna oraz L-walina) w doskonałej proporcji 2:1:1.
  Cena: 48,95 zł
 • A-DERMA DERMALIBOUR+ BARRIER krem ochronny 50 ml

  Krem ochronny A-DERMA DERMALIBOUR + BARRIER przeznaczony jest do stosowania specjalistycznego i domowego w przypadku skóry podrażnionej czynnikami drażniącymi. Może być stosowany przez całą rodzinę, gdyż nadaje się zarówno dla niemowląt, starszych dzieci jak i osób dorosłych. Przystosowany do skóry skłonnej do atopii.
  Cena: 29,89 zł