• 1+1 GRATIS

  Omegamed Optima DHA z ALG dla kobiet w ciąży i karmiących 60 kapsułek DRUGIE OPAKOWANIE GRATIS! 1+1

  OmegamedOptima to preparat opracowany specjalnie dla kobiet w ciąży. Optymalny skład, opracowany z udziałem specjalistów zapewnia codzienną porcję składników ważnych m.in. dla prawidłowego rozwoju mózgu i oczu u płodu i niemowląt karmionych piersią. PROMOCJA drugie takie samo opakowanie otrzymasz GRATIS!
  Cena: 45,27 zł
 • PUWER test ciążowy płytkowy 1 szt.

  Test wykrywa obecność gonadotropiny kosmówkowej (HCG), która pojawia się w moczu już we wczesnej fazie ciąży.
  Cena: 8,90 zł
 • NATURELL Koenzym Q10 100 30 kapsułek

  Naturell Koenzym Q10 100 to suplement diety, który zawiera wysoką ilość koenzymu Q10 (w ilości 100 mg) naturalnego pochodzenia, który jest produktem naturalnej fermentacji. Dzięki temu zawiera ponad 99% formy izomeru koenzymu Q10, która występuje naturalnie w ludzkim organizmie.
  Cena: 29,91 zł
 • NATURELL Folian 60 tabletek

  Naturell Folian zawiera L-metylofolian wapnia. Jest to aktywna forma kwasu foliowego biorównoważna z folianem występującym naturalnie w pożywieniu i nie wymaga przetwarzania. O właściwej przyswajalności kwasu foliowego decyduje gen MTHFR, którego mutacja występuje nawet u 30-50% populacji.
  Cena: 21,90 zł
 • ELANCYL Slim Design NOC krem na uporczywy cellulit na noc 200 ml+ peeling 150 ml DARMOWA DOSTAWA do 29.05.2019!

  Zestaw zawiera:ELANCYL Slim Design krem na uporczywy cellulit na noc 200 mlELANCYL energetyzujący pieniący peeling 150 ml
  Cena: 95,15 zł
 • CETAPHIL Pro Oil Control krem nawilżająco - matujący SPF30 118 ml

  CETAPHIL Pro Oil Control krem rekomendowany przez specjalistów dermatologów do codziennej pielęgnacji skóry przetłuszczającej się, z trądzikiem młodzieńczym oraz wspomagająco przy terapii trądzikowej.
  Cena: 49,85 zł
 • CETAPHIL PRO Itch Control balsam do nawilżania twarzy i ciała 295 ml

  CETAPHIL PRO Itch Control to preparat do codziennego nawilżania oraz ochrony skóry twarzy i ciała. Przynosi szybką i długotrwałą ulgę dla suchej i swędzącej skóry, która pozostaje delikatna i gładka dzięki jego lekkiej kremowej konsystencji.
  Cena: 34,70 zł
 • CETAPHIL PRO Itch Control emulsja do mycia 295 ml

  Cetaphil PTRO Itch Control emulsja do mycia to preparat przeznaczony do codziennego mycia skóry dzieci i niemowląt. Opracowany dla skóry atopowej, suchej lub wrażliwej doskonale zastępuje tradycyjne środki myjące skutecznie łagodząc swędzenie i suchość skóry. Nie podrażnia.
  Cena: 34,18 zł
 • Bio-Karoten z witaminą E 30 kapsułek

  Bio-Karoten z witaminą E to małe kapsułki z czystym beta-karotenem zawierającym 1000 μg witaminy A.
  Cena: 29,91 zł
 • Biały Węgiel 10 tabletek

  Biały Węgiel to suplement diety będący źródłem ditlenku krzemu, który ma silne właściwości sorpcyjne.
  Cena: 9,45 zł