• BIOLIQ 35+ antyoksydacyjne serum odbudowujące 30 ml

  Redukuje pierwsze zmarszczki i wyrównuje strukturę skóry. Działa antyoksydacyjnie. Niweluje oznaki zmęczenia.
  Cena: 11,90 zł
 • BIOLIQ SPECIALIST Niedoskonałości krem na noc redukujący zmiany potrądzikowe 30 ml

  Doskonała metoda pielęgnacji i poprawy struktury skóry z widocznymi zmianami i bliznami wywołanymi trądzikiem lub inwazyjnymi kuracjami przeciwtrądzikowymi.
  Cena: 11,15 zł
 • Vibovit Bobas waniliowy 44 saszetki

  Preparat zawierający zespół witamin niezbędnych dla prawidłowej przemiany materii, pobudzający czynności enzymatyczne i hormonalne, zabezpieczający dzienne zapotrzebowanie na witaminy u niemowląt i małych dzieci do trzeciego roku życia.
  Cena: 32,90 zł
 • Sudocrem krem antyseptyczny dla skóry wrażliwej 60 g

  Sudocrem jest kremem hipoalergicznym, nie wywołuje podrażnień, dlatego może być stosowany u niemowląt oraz przez osoby dorosłe posiadające delikatną, skłonną do podrażnień skórę. Preparat chroni niemowlę przed odpieluszkowym odparzeniem skóry.
  Cena: 9,99 zł
 • Sudocrem krem antyseptyczny dla skóry wrażliwej 250 g

  Sudocrem® jest kremem hipoalergicznym, nie wywołuje podrażnień, dlatego może być stosowany u niemowląt oraz przez osoby dorosłe posiadające delikatną, skłonną do podrażnień skórę. Preparat chroni niemowlę przed odpieluszkowym odpażenień skóry.
  Cena: 29,99 zł
 • Rennie Antacidum 24 tabletki do ssania o smaku miętowym

  Rennie Antacidum 24 tabletki do ssania o smaku miętowym to preparat stosowany w leczeniu objawowym dolegliwości związanych z nadkwaśnością soku żołądkowego, takich jak: zgaga, niestrawność, wzdęcia, nudności, uczucie pełności lub ciężkości w nadbrzuszu. Rennie szybko likwiduje zgagę. Zawarte w nim substancje neutralizują nadmiar kwasu w żołądku...
  Cena: 9,67 zł
 • DUREX Invisible dla większej bliskości prezerwatywy 10 szt.

  Nowe prezerwatywy Durex Invisible dla większej bliskości są 35% cieńsze od standardowych prezerwatyw Durex dla zwiększonego odczuwania i bliższego kontaktu z partnerem. Jest to najcieńsza, lateksowa prezerwatywa Durex!
  Cena: 25,98 zł
 • DUREX Select prezerwatywy 3 szt.

  Prezerwatywy Durex Select dzięki swoim kolorom, smakom i zapachom, urozmaicają życie seksualne.
  Cena: 7,98 zł
 • Plusssz Elektrolity + Multiwitamina 24 tabletki musujące

  Plusssz Elektrolity to kompleksowy preparat dopasowany do potrzeb osób dorosłych, zawiera elektrolity, glukozę oraz zestaw witamin dodatkowo wzbogacony koenzymem Q10.
  Cena: 8,95 zł
 • DUREX Pleasure Ring - pierścień erekcyjny 1 szt.

  Nowy Durex Pleasure Ring Pierscień Erekcyjny to proste i bezpieczne w użyciu oraz skuteczne rozwiązanie dla silniejszej i dłużej trwającej erekcji. Intensywna przyjemność na dłużej dla obojga partnerów.
  Cena: 18,98 zł