Heviran Comfort 200 mg 25 tabletek

Heviran Comfort 200 mg 25 tabletek

Cena:
16,41 zł
Produkt dostępny
Produkt na zamówienie
Usuń z ulubionych
Dodaj do ulubionych
 
 
Oceń produkt:
 

Heviran Comfort jest lekiem przeciwwirusowym, stosuje się w leczeniu nawrotowej opryszczki warg i twarzy wywołanej przez wirus opryszczki pospolitej u dorosłych.

Nazwa
Heviran Comfort 200 mg 25 tabletek
Producent
POLPHARMA
Postać
tabletki
Dawka
200 mg
Opakowanie
25 tabletek

Opis produktu

Lek Heviran Comfort może być stosowany jedynie u pacjentów, u których w przeszłości rozpoznano zakażenie wirusem opryszczki pospolitej.

Skład

Substancją czynną leku jest acyklowir. Każda tabletka zawiera 200 mg acyklowiru. Pozostałe składniki to: celuloza mikrokrystaliczna, powidon, karboksymetyloskrobia sodowa (typ A), magnezu stearynian.

Dawkowanie

Tabletki należy popijać dużą ilością wody i zażywać zgodnie z ulotką zamieszczoną w opakowaniu.

Lek Heviran Comfort należy stosować doustnie w dawce 200 mg pięć razy na dobę, co 4 godziny (z przerwą nocną), przez 5 dni.W przypadku zakażeń nawracających szczególnie ważne jest rozpoczęcie leczenia w okresie poprzedzającym wystąpienie objawów zwiastunowych, czyli świąd, pieczenie, uczucie napięcia lub tuż po pojawieniu się pierwszych

Przeciwwskazania

Nie należy stosować u pacjentów z zaburzeniami czynności nerek i jeśli pacjent jest uczulony na którykolwiek składnik leku. Nie stosować u pacjentów w podeszłym wieku, u kobiet w ciąży i w okresie karmienia piersią, a także u osób z obniżoną odpornością (np. po przeszczepie lub zakażonych wirusem HIV). Nie stosować u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 18 lat.

Uwagi

Lek zmienił swoją dostępność i obecnie jest dostępny bez recepty.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz komentarz

Napisz swoją recenzję

Produkty z tej samej kategorii