Szafraceum 30 tabletek

Szafraceum 30 tabletek

Cena:
17,45 zł
Produkt dostępny
Produkt na zamówienie
Usuń z ulubionych
Dodaj do ulubionych
 
 
Oceń produkt:
 

Szafraceum to suplement diety oparty na naturalnym składzie, wspomagający funkcje układu nerwowego. Pozwala utrzymać pozytywny nastrój i wspomaga organizm w sytuacjach stresowych.

Nazwa
Szafraceum 30 tabletek
Producent
PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE LEK-AM SP. Z O.O.
Postać
tabletki powlekane
Opakowanie
30 tabletek
Kod EAN
5906720533321
BLOZ 7
4154951

Opis produktu

Szafraceum to suplement diety oparty na naturalnym składzie, wspomagający funkcje układu nerwowego. Pozwala utrzymać pozytywny nastrój i wspomaga organizm w sytuacjach stresowych.

Smutek, rozdrażnienie to symptomy jesiennej depresji (tzw. sezonowej). W rozwiniętych społeczeństwach, dopada ona coraz więcej ludzi, często nawet bardzo młodych (między 20 a 30 rokiem życia). To coraz poważniejszy problem, bo średnio boryka się z nią jedna na dziesięć osób. Kłopoty pojawiają się często już pod koniec lata, a potęgują się jesienią.Wtedy dni są coraz krótsze, pogoda jest pochmurna i przygnębiająca.Winę za zły nastrój ponosi według lekarzy brak światła słonecznego. Dlatego chandrę łagodzi fototerapia. Jednak nie tylko. Szafraceum to suplement, który pomaga przywrócić równowagę emocjonalną.W jego składzie znalazł się szafran, żeń-szeń i witaminy z grupy B.Warto przekonać się, jak działają. Dodatkowo Szafraceum zawiera Inozytol oraz L-tryptofan.

Szafran to najdroższa przyprawa świata, ale jej działanie antydepresyjne dla wielu osób może okazać się bezcenne. Szafran powoduje, że zwiększa się stężenie dopaminy i serotoniny czyli hormonów szczęścia.Gdy jest ich zbyt mało, pojawiają się problemy ze złym nastrojem, które w konsekwencji mogą doprowadzić do depresji. Szafran pozyskuje się ręcznie z pręcików krokusa purpurowego,który hodowany jest m.in. w Iranie, Indiach, krajach śródziemnomorskich. Jego działanie antydepresyjne było znane od starożytności, ale teraz potwierdziły je liczne badania. Szafran działa naturalnie, pobudza ośrodkowy układ nerwowy do wydzielania większej ilości dopaminy i serotoniny.Mają one wpływ na poprawę nastroju i zachowanie równowagi emocjonalnej.

Drugi ważny składnik Szafraceum to żeń-szeń. Jest uznawany za jeden z najstarszych leków świata. Pomaga przy wielu dolegliwościach. Gdy jesienią dopadnie nas zły nastrój, to właśnie żeń-szeń doda nam energii i zwiększy zdolność organizmu do znoszenia psychicznych obciążeń i sytuacji stresowych.Najważniejszymi związkami czynnymi w żeń-szeniu są ginsenozydy, które zwiększają zdolność hemoglobiny do przyłączania tlenu, co powoduje lepsze dotlenienie narządów. Jego zaletą jest także to, że działa naprawdę szybko. W Szafraceum działanie szafranu i żeń-szenia wspierają jeszcze witaminy z grupy B.Mają one także duży wpływ na pracę układu nerwowego.Dzięki tak dobranym składnikom suplement skutecznie poprawia nastrój.

Skład

celuloza mikrokrystaliczna, inozytol, laktoza, L-tryptofan, ekstrakt z korzenia żeń-szenia, ekstrakt z szafranu, talk polidekstroza, dwutlenek tytanu, kwasy tłuszczowe, hydroksypropylometyloceluloza, tłuszcz roślinny, tlenek żelaza czerwony, maltodekstryna, indygokarmin, dwutlenek krzemu, guma celulozowa usieciowana, stearynian magnezu, witamina B6, witamina B2, kwas foliowy, witamina B12. 1 tabletka zawiera: ekstrakt z szafaranu 30 mg, inozytol 100 mg, l-tryptofan 50 mg, ekstrakt z żeń-szenia 50 mg, witamina B6 1,3 mg, witamina B2 1,3 mg, witamina B12 2,5 mcg, kwas foliowy 200 mcg,

Dawkowanie

1 tabletka powlekana dziennie.

Działanie

  • Wspomaga prawidłową pracę układu nerwowego.
  • Działa korzystnie w sytuacjach stresowych.
  • Pomaga utrzymać pozytywny nastrój
  • Wspomaga utrzymanie równowagi emocjonalnej

Uwagi

Zawiera laktozę.
Preparat należy przechowywać w temperaturze pokojowej.
Suplement należy przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.
Chronić przed światłem i wilgocią.
Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego tryby życia.
Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.

Data Ważności

2019.07.31

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz komentarz

Napisz swoją recenzję

Produkty z tej samej kategorii